0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından

Kızlar bana kullandığınız önerebileceğiniz gunes kremi soylermisiniz lutfen internetten 2bin 3 bin tlilik kremleri ss alip atmayin gercekten kullananlar bana tavsiyede bulunabilirmi tessekurler beybiler<3

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya beni yanlış anlamayın da bu güneş kremi ne işe yarıyor ben hiç kullanmadım çocuklarıma da kullanmadım illa kullanılması gereken bir ürün mü 
(22,070 puan) tarafından
:D hani mesela güneşe çıkınca eve gelioz yüzümüz pancar gibi kizariyo ya heh işte güneşten koruması icin krem sart
(572 puan) tarafından
Yazın yüzümde çiller cikiyo kuzum gunes lekeleri falan krem sürünce olmuyo
tarafından
Ahahaha bana gerçekten gerek yokmuş güneşin kızgın olduğu saatlerde dışarı çıkmıyorum:D
-Reklam-
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Bee'o. Bebeğim için aldım kendim de kullanıyorum hafif fondoten gibi yapısı. İçerik temiz fiyat uygun ben memnun kaldım 
(572 puan) tarafından
Bakiyim kuzum
0 oy
(1,200 puan) tarafından
La roche anthelios age correct spf 50 önermiş cildiye dr u kuzenime 
(572 puan) tarafından
1 sene kullandim onu şimdi bitti ama pek mumnun kalmadim ya
(1,200 puan) tarafından
Bu tarz ürünlern kişiye göre etkisi çok değişken kendimize göre olanı bulmakta zor oluyor gerçekten
0 oy
tarafından
Etkililik durumu kişiden kişiye değişir herkesin yapısı farklı. Ben proscin kullanıyorum ve çok memnunum. Benim işimi görüyor. 
(572 puan) tarafından
Bakiyim ki kuzum
tarafından
Bak canım hem piyasaya göre uygun fiyatlı.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
0 oy
5 cevap 87 göst.
21 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Sulemhmt (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 477 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 15 göst.
4 Haziran 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu

384,730 soru

11,508,397 cevap

35,165 kullanıcı

...