0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kzlar bugun goturdum 25 aylik oglumu bazi dediklerimi yapti bazilarini yapmadi orda buyuk ihtimal size rapor vermezler ama siz isteyin dediler cocuk psikiyatri bolumunden ilerki hayatini etkilemez korkmayin dediler egitim veririz eger rapor alirsaniz dediler yani sizce almalimiyiz

rapor olursa ucretsiz egitim  veririz dediler

Yani herseyi kapsiyo bu egtim konuşma beceri falan bnm cocugum az konusuyo ve icine kapanik

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nesi varki canm
tarafından
Konismasi az
tarafından
Kac yasinda. Canm
tarafından
25 aylik
-Reklam-
0 oy
(125 puan) tarafından
Siz neden gotirdunuz ki cocugu onemli olan o, neyden suphelendiniz ozel egitim aldiracak nesi var
tarafından
Konuşmasi cok az canim
(125 puan) tarafından
Yani azdan kastiniz ne ki 25 aylik daha, konusma icin kritik donem 36 ay diye biliyorum, ben olsam oncelikle birebjr ilgilenmeye calisrim, bol bol kitap okurum, sarki soylerim, tek tek dokundurarak nesneleri tanitirim, yaptigim her isi anlasa da anlamasa da göz temasi kullanarak anlatmaya calisirim. Eger bunlari yapip geri donut alamazsam rehabilitasyon düşünürdüm. Kötülemek istemiyorim ama rehabilitasyona devlet cok guzel katki yapiyor onlarda bunu firsat bilip olur olmadik insanlara rapor aldırmaya calisabiliyor, dikkat edin
tarafından
Denedim ama olmuyor evde beni dinlemiyor dikkat eksikligide var dediler
0 oy
tarafından
Yeğenim aynıydı tüm doktorların muayenesinden geçti ama hicbirsey çıkmadı, tek sorun çok televizyon ve telefon izlemeseydi, yani diğer ismi TEK YÖNLÜ İLETİŞİM. Sizinki de bunları çok izliyormu konuşmamasıni bunlar etkiliyor çünkü 
tarafından
Onun yüzünden öyle oluyorlar işte bi süre hiç verme sen sürekli zeka geliştirici oyunlar oynat sürekli sohbet et açılır inşallah
tarafından
Parka falan gidiyoz sık sık birazda dikkat daginikligi var dediler bunuda tedavi ederiz dedjler
tarafından
Benim ablam özel yere gönderiyor şuan öyle devletin yerine göndermedi gücün varsa uğraşma onlarla direk pedogaga götür onlar ilgileniyor.
tarafından
Gucumiz ykk canm ucretsz olsun diyede eşim rapor alalimdedi
tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun
0 oy
(996 puan) tarafından
Sadece konuşma geriliği varsa bence bekleyin derim komut algılıyor sizinle Bi şekilde iletişime geçiyor sizi anlıyor adına bakıyorsa hemen raporu alma kızım 30 aylık hala uzun uzun cümle kurmaz ama kelime kapasitesi iyice artmaya başladı gün geçtikçe yeni şeyler öğreniyor bende doktora götürdüm Eylül ayında Bi daha gel şuan normal biraz gerilik var sadece dedi 
tarafından
Yani rapor hayatini etkilemez sadece ucretsiz egitim almasi icin dedi
0 oy
tarafından
Komut alıyor mu 
tarafından
Evet her dedgimi yapar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ya bence sen aşırı abartıyorsun benim oğlumda kelime kelime konusuyo o kadar çok kelimesi bile yok dediklerimi bi yapıyo bi yapmıyo keyfine göre yani bunun için rehabilitasyona götürsem buna da mı rapor isticekler çok saçma 25 aylık çocugun sırf konusaması az diye rapor alınmaz yani
tarafından
Rapor ucretsiz egitim icinmis canm
(25,224 puan) tarafından
Ne olursa olsun şuan çocugunun özel eğitim almasını gerektiren ne durumu var? 25 aylık çocuktan 5 yaş çocugu gibi hareketler bekleme
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Arkasın çocuğu 34aylik onla bugün konuştuk daha ne kadar doğru bilmiyorum ama ona da rapor al demişler ama almam asker polis bişey olsa geleceği var onu etkileyecek dedi
(3,389 puan) tarafından
Bende bunu yazcaktm başka sıkntısı yoksa rapora karşıyım benim kız 3 yaşı geçti yeni yeni ikili kelimelere geçtik kreş düşünüyoruz bide bakalım
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Etkiler canım özel sektörde etkilemez belki ama devlette etkiler benim kızım da 2 yaşına girecek çok konuşmaz hiç düşünmedim bunu çocuk bi 3 yaşına gelsin baktın devam eder o zaman tekrar götürürsün ama erken daha yine de siz bilirsiniz 
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Bizde gidiyoruz rehabilitasyon merkezine gercektn cok iyi ve bizede yani iyilesrse rapor vermezler ve ilerde askerligini filn etkilemez dediler gercektn cok faydali oluyo her yonuyle bizimki fiziksel hem rapor aldigin zamn butun drlar goruyo eger onlar gerekli gormezse vermz sen ilgilenirsin evde
tarafından
Siz ucret oduyomusunuz yoksa devletmi Krslyo
(1,235 puan) tarafından
Devlet karsiliyo raporumuz oldugu icin
tarafından
Herseyi ogretiyolarmi canim siz kac yasinda basladiniz gitmeye
(1,235 puan) tarafından
1 bucuk yas inda basladik 4 ay kadar bi okula gittik haftada 4 saat dersi vardi sadece 2 saat fizik goruyodu bireysele almiyolardi suan gittigimz yer cok guzel haftada 4 saat 3 saat fizik 1 saat bireysel ve bireyselde herseyi ogretiyolar suan 3 yasinda rebkleri sayilari konusmasi masallah cok guzel ve cogunu orda ogrettiler
tarafından
Saol canm
0 oy
(65 puan) tarafından
Rapor aldınız mı 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asabii (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 383 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,368 puan) tarafından soruldu