0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (5,341 puan) tarafından

image

500 bilmem nekdra almış bunu kulanan acana varmı yaa yüzü falan canlarryormuş yüz toniğiymis benim yüzüm çok lekeli kendime aldım beraber kullanırız dedi ayağım çıkmış bu arda kusura bakmayın:) kulanan yada bilgisi olan yazsın 

11 Cevaplar

0 oy
(624 puan) tarafından
Yani bunu bilmiyorum da yüz toniği kullanıyorum tüm kirleri alıyor gerçekten , ondan sonra da nemlendirici kullanıyirum 
(5,341 puan) tarafından
Yüz lekesi içinde iyimi bide hangi marka kullanyorsum
(624 puan) tarafından
Canım ben hom bitkisel üyesiyim ondan kullanıyorum , şuan hamile olduğum için önce yüz yıkama Jeli kullanıyorum sonra tonik kullanıyorum sonra nemlendirici ve güneş kremi ile sonlandırıyorum ,çok memnunum
(624 puan) tarafından
Ama hamile olmayanlar icin çok güzel paketlerimiz var ,20 gün günde etkisini gören müşterilerilerimiz var ,senin leken nasıl doğum lekesi mi yoksa geçmiş sivilce izleri mi
(5,341 puan) tarafından
Valah ikiside var yaa byle kararmış biyik kısımları falan karma gbi bende hamile değilim çocuk dusundigum için kalabilirim işte blmiyorum valah daha önce pirinc kepeği sabunu kullandım rengini açtı tekrar aynı oldu dove sabun kullanyorim sabah akşam normal arko öyle uyiyorim pek yaramıyor
-Reklam-
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Bilgim yok benim postun çıksın 
0 oy
(119,242 puan) tarafından
kullanmadim ama ayak seklin cok guzelmis ☺️
(5,341 puan) tarafından
Kız Allah seni napmasin:):)
valla guzel boyun kac
(5,341 puan) tarafından
Boyum 1 .70 uzun boyluyim zayıfım bide 56 falan
ben 72 boyla 52 kiloyum
(5,341 puan) tarafından
Hadi cnm çok zayifsin ya bnde öyle
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Tonik bu cilt lekesine hiç bir faydası olması cildinizi nemlendirir ve arındırır sadece
(5,341 puan) tarafından
Eşimin yüzünde sivilce ve gözenek var sıkilaştryormus temizlyormus
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ayağım var demesen odaklanmamistim Allah seni fobim var ☺️☺️☺️
(5,341 puan) tarafından
:):) fobim var nedemek kiz anlamadim
(5,240 puan) tarafından
Sevmiyorum yani tuhaf oluyorum ☺️
0 oy
(8,965 puan) tarafından

500 lira vermiş az değil bildiğin Bi markadan alsaymis keşke.. ilk kez gördüm bunu bilgim yoggg:)

(5,341 puan) tarafından
Valah bnde dedim bilidngik marka alsaydın dedi kadın bunu önermiş pahalı almış ya
(8,965 puan) tarafından
Google da arat bak bakalım iyice öğren ona göre kullan aksi Bi etki yapmasn
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Genelde merkezler kendi urunlerini satıyor bunu bilmiyorum ama içeriğini araştır bilindik markalardan almak lazım alerjin yoksa dene 
0 oy
(3,102 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Bu nemlendirici çok güzel ellerim ellerinde de böyle yanma kızarma oluyorsa onun içinde eczanede anestol krem var ben bir kere sürdüm hemen yanması kızarıklığı geçti 
(3,102 puan) tarafından
Lekeler için bende güneş kremi aldım geçicek mi bilmiyorum düzenli kullanımda geçiriyormuş sanırım leke giderici kullandım bir işe yaramadı güneş kreminin yapısını çok sevdim sabah sürüyorum akşama kadar yüzüm Işıl Işıl oldu kuruluk hissi de gitti her akşam düzenli nemlendiriyorum yapış yapış yapmayan bir nemlendirici arıyorsan bepantolün Derma nemlendiricisi var o çok güzel
(5,341 puan) tarafından
Leke giderici nerden aldin kız ablam Gratis de almış onun yüzü byle doğum lekesi baya karartı vardı kaç hftadir kullanuor geçmiş rengi baya açılmış
(5,341 puan) tarafından
Bepanthol pişik kremi gbi yaa yunusak ve nemlendyor ya leke giderirmi. Blmiyorum
(3,102 puan) tarafından
Ben trendyoldan aldım kız ama işe yaramadı baya da düzenli kullandım
(5,341 puan) tarafından
Trendyoldakiler hakiki değil dyorlar ben pek güvenemiyorum vallahi
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Benim gittigim guzellik merkezinde de var bu marka bnde peelengini almistim ama cok tabi faydasinj gormedim bdn
(5,341 puan) tarafından
Niçin almıştın peki
(1,251 puan) tarafından
Peelingi batiklarim icin almistim ben
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Şimdi baktım Trendyol dan canım 660 TL fiyatı valla memnun bı kaç kişi küçüktü gözenek demis
(5,341 puan) tarafından
Sen kullanmıyorn dimi bnde smdi baktım bı kaç kişi kullanmış
(1,016 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadim canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 163 göst.
0 oy
4 cevap 191 göst.
12 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sozdarbakimli (9 puan) tarafından soruldu

379,156 soru

11,349,673 cevap

34,815 kullanıcı

...