0 oy
100 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (100 puan) tarafından
Kızlar iki oğlum var büyük oğlum her ne kadar önlük taksamda yemek veya meyve yerken üstüne döküyor ve bu lekelerde baby me leke cıkarıcı kullandığım halde cıkmıyor neredeyse bütün kıyafetleri lekeli düzgün Bi kıyafeti kalmadı bile kendim yediriyorum bazen ama bazen de küçük oğlumla uğrasırken vakit bulamıyorum sizin bildiğiniz iyi bir yöntem veya leke cıkarıcı ismi varmı her ay lc waikikiye gidiyoruz alısveris yapıyoruz yine aynı kıyafete leke oluyor cok bıktım bu durumdan hepsi yesyeni ama lekeli :(

6 Cevaplar

0 oy
(485 puan) tarafından
Valla o işin hiçbir çaresi yok. Güçlü temizleyiciler hariç diğerleri çıkartmıyor. Güçlü olanlar da çocuğa kullanılmaz zaten. Lekeli giyecekler care yok. 
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
A101 de Viking Genel temizlik var makinaya atmadan önce  sık çitile öyle at bi şey kalmıyor şeftali portakal lekesini bile çıkardı beyaz zıbından 
0 oy
tarafından
Arap sabunu kulln kız hemen cikriyor
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Yeni lekeler bulaşık deterjanı ile yada sabunla çıkıyor eski lekeleri çamaşır sıyu dışında hiç bişi çıkarmıyor ama oda çok sağlıksız. Temiz olsun leke izi olsun ne olacak takılma bu kadar 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Isim vermiyorum kendi markamin leke cikaricisini kullanyrm ve oxiyi gayet cikariyor
(2,835 puan) tarafından
Kendi markan derken

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 171 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde gizemkilic73 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu