0 oy
177 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar eşim bir ay önce babasının araba sigortasını yaptırmış o ara muhabbeti ediliyordu hangisi daha iyi gibi muhabbetler  fakat bana hicbirsey denmedi  dünde tesadüfen kart esktresinde ödeme yapıldığını gördüm .eşime çok öfkeliyim çok benden habersiz durumumuz ortadayken böyle yapmasını hazmedemiyrum.  Allah aşkına siz söyleyin kayınpederim o hafta emekli oldu ikramiyesini bankadan çıkmadan mevzuata yatırdı hani parası olmasa tamam olduğu halde eşinizin böyle birşey yapmasıni nasıl karşılarsiniz. kayinvadelimi arayıp bunu söylemek istiyrum çünkü ben sessiz kaldıkça hep tepeme çıkıyorlar birde bende eşimde.kredi oduyruz.ayi zor getiriyoruz öyle soyleyim bebeğim için indirim kovaliyorum gitmiş olduğum hastane detaylı ultrason için bin TL istedi diye devletten sıra.almaya calisiyrum ve bunları bildikleri halde böyle yapmalarını hazmedemiyorum . Zaten kötü gelinim iyi olamadım ki 

9 Cevaplar

+1 oy
(7,634 puan) tarafından
Bu erkek aileleri bekârken sömürdükleri yetmiyor oğullarını birde evlenince sömürüyorlar demiyorlar ki onun artık bakmakla yükümlü olduğu insanlar var yakasından düşelim 
(213 puan) tarafından
Aaa olur mu hatta daha çok sömurecek kişi yer insan arayıp üzerine kötü gelin yaparlar
(7,634 puan) tarafından
Sorma yaranamazsın da bir türlü.
-Reklam-
0 oy
(315 puan) tarafından
Kayinvqlide değil de eşinizle konuşun başka konu olsa onları arayın ama onlarla ilgili eşinizle konuşmadan kaynanayı ararsanız eşinizle araniz bozulur 
0 oy
(2,317 puan) tarafından
Eşinizin ailesini sakın aramayın, çünkü bu konularda onlarla muhatap olacak kişi siz değilsiniz. Eşinizle de sinirlenmeden, izah edin ki ortada bir huzursuzluk çıkmasın. Haklısınız o konuda sıkıntı yok, ama işte erkekler böyle düşünmüyor. Eğer baktınız sigorta parasını vermediler, sizde direk detaylı ultrasona özele gidin, eşşek gibi ödesin. 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
O zaman parayı sen yiceksin onlara kalmayacak. Ara kayinvalideni şey de dert yanar gibi. Detaylı bin lira istedi gidemedim param yok diye. Hesap dökümüne baktım. Şu kadar para ödemiş ama ne olduğunu anlamadım. Nereye ödedim diye soruyorum cvp vermiyor. Sen biliyor musun ne almış olabilir bu paraya de. Derse bizim şunu ödedi diye. He siz nakit verdiniz eism karttan mi çektirdi de. Yok tamamaen ödedi derse. Niye ki bizim durumumuz belli. Neden ödedi de. Bilmiyormuş gibi yapıp cemkir
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Belki babası nakit vermiştir ona ya da verecektir, önce bunu öğren. 
0 oy
(13 puan) tarafından
Kızlar sigortayı yaptırdıkları hafta bize geldiler bir hafta kaldılar bana birşey denmedi ödemeyecekler o parayı 
0 oy
tarafından
Benim esim hep benden habersiz aylesinin borcunu oder arkalarini toplar bende mileten ogrenirim ben yaoamadim sen yap esinin ağzını yak bidaha yapmasin
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Para konularında eşimşn ailesi ile muhatap olmam drekt eşim dir muhatap. Eşinle konuş kuzu durumumuz böyle iken ben bukadsr dikkat ederken olmaz. Olsa yspılır ama öncelik sırası kendi ailen şeklinde kavga etmeden. Baktın kavga edecek gibi sen de en azından sağlık bebek önemli ihtiyaçlar için para kısma. 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Senin meselen kocanla kayinvalideni araman hicbirseyi çözmez.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 129 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Rahel (2,522 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 330 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde fatos18 (848 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,220 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 390 göst.