0 oy
1,194 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kaynananızı her gün arar mısınız yada kaç gün de bi ararsınız benm ki her gün aramamı bekler ve aynı mahalledeyiz sürekli onlara gideyim yada çağırayım ister mesafe nasıl koyamalıyım

36 Cevaplar

+1 oy
(1,316 puan) tarafından
Hergunmu yok tabiki de ayda yılda bir kere ararsan ararım oda beni aramaz böyle iyi
-Reklam-
+1 oy
(3,306 puan) tarafından
İlk aylarda öyleydi. Ama benim genel olarak öyle bir huyum yok. Yani kendi annemi de veya çok samimi olduğum arkadaşımı da her gün aramam. İnsan kendini özletmeli. Ayrıca her gün hesap verir gibi ne öyle. Kocaman insanlarız.

Ben telefonlarını düzenli açmıyordum. Bazen geri dönüyordum bazen dönmüyordum.baktı ben kimseyi aramıyorum huyum bu, alıştı. Kendince gönül koymuş da olabilir hiç bilmiyorum. Hastalık ya da mecburi bir durum olmazsa asla beni aramaz.

Gelme gitme konusunda yaşlılar hep böyle sanırım. Hep bi toplanılsın, evlatlarım yanımda olsun... Hâlâ söylerler pazarları gelin diye. Pikniğe gitmezsek gideriz 
+1 oy
(1,243 puan) tarafından
Ben her gün arardım bazen 2 3 hatta daha fazla bir yere çıksam ugrardim mutlu etmek çok zor degilki Allah'ım rahmet eylesin çok iyidi.
0 oy
(607 puan) tarafından
Benimki de hergun bekler ben aramazsam kendisi arar. Bazen kendi kendine hallenir , ama ben aramakta aranmakta istemiyore 
tarafından
Artiliyorum ben de aynı seklde severim sayarım ama telefonla konuşmayı sevmiyorum hesap vermeyi hiç sevmiyorum
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Haftada bir iki kere ya o arar ya ben 
0 oy
tarafından
Kayınvalidemin söylediklerinden dolayı görüşmek istemiyorum. Ararsada her seferinde açmıyorum. Çok ısrarlı ararsada müsait olunca ararım diye masaj atıyorum.
0 oy
tarafından

Aramam arayamaz  15 20 günde bir gideriz 15 dkk ondada. Selam bile vermem gider bi köşede telefonla oynarım.  Bana da habersiz Cat kapı gelirse. O an insaflı biyerime deng gelirse eve alırım. Yoksa evde yokum. :D.  Bedense gece napiyonuz diye arar 12 ile sabah 7 arası. Onda da birşey oldu diye açardı eşim şimdi alıştı açmıyor

(1,428 puan) tarafından
O nasıl oluyor gı ne yaşadınız böylw
tarafından
Anlatsam roman olur cnm.  Kısa bir özet geçeyim.  

Sürekli sakat diye hitap ediyor bana
1 sene önce kızımi kaybettim. Kızımın arkasından oh oldu dedi. Kızımın cenaze günü davullu zurnalı. Düğün dernek kurdular.
(1,428 puan) tarafından
Dicek söz bulamadım
tarafından
Daha niceleri cnm
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Evet her gun konusuruz ya ben ararim ya o..ben kaynanamla konusmayi seviyorum kiybet falan yapariz :D
0 oy
tarafından
Annemi haftada bir arıyorum kaldı ki.. 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm ben senede 1/2 mera ararım. Mesafeyi en başta koyman gerekirdi. Şimdi biraz zor.
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Birbirimizin dilini anlamadığımız için aramaz bende aramam :D ama kayinpederim çenesi baya düşük koca karı gibidir arar onuda ben açmam eşime dönüş yapar müsait değilsin der ortadan cikarim bende 

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Benimki aramamı hiç beklemez ilk zamanlar aradım ne oldu bişey mi var bişey mi diyon derdi her aradığımda bende kestim aramayı muhattap olmak istemiyor benimle bende sevmiyorum zaten kendilerini
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Haftada 3 4 kere bazen çoğalıyor konuşuruz ama takın değiliz biz baya mesafe var aramızda torunlarını özlüyorlar çok aşırı oldu mu eşime biraz da başbaşa mı kalsak diyorum sonra telefonları açmıyoruz böyle böyle yolumuzu buluyoz sjsjsjsj
0 oy
(18 puan) tarafından
Ben ararım hatta günde en az 2 kere bazen 3 4 kere 9 senelik evliyim canım sıkıldıkça ben aramasam da o arar zaten ama arada kavga etsek te Allaha Şükür anne kız gibiyiz 
0 oy
(263 puan) tarafından
Aynı binadayız Bi gün aramasam küser zaten dip dibeyiz inip çıkarken defalarca kez görüyorum ama Bi aramiyim tavır ses tonu hemen değişir 
tarafından
Deli kaynana onun adı:)))
0 oy
(807 puan) tarafından

Ben ankara o istanbul eşim 19 yıl dışarda olmuş o haftada bir atıyor ariyincada beraber konuşuyoruz çok şansımı değiliz 1 yıllık evliyim 1 kere geldiler görümcem 2 defa geldi bide :D

0 oy
(271 puan) tarafından
Onlar beni değil oğullarını ararlar ya da eşim arar konuşurken bana verir konuş diye. Öyle kendi telefonumdan aramaya fırsat kalmıyor. Fırsat olsa her gün arar mıydım onu da bilmiyom ;)
0 oy
tarafından
Benimkide oyleydi cogunluk olarak acmiyon ben tl  isim dustukce ariyom oda oyle yapiyo artik
0 oy
(48,644 puan) tarafından
aramiyorum hergun telefonla konuşmayı sevmiyorum 
0 oy
tarafından
Ne her gün ararım Ne de giderim en son evine 6 ay önce gittim ve bir şey olursa ararım çünkü mesafe iyidir ki o da böyle seviyor ki 2 gelini ile iç içe ben uzak olmayı çok seviyorum herkesten uzak olmak insanlarla arana mesafe koymak çok güzel kimse size laf edemiyor ve öyle  bir hakki da kendinde görmüyor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 455 göst.
31 Mart 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 872 göst.
0 oy
25 cevap 2,217 göst.
+1 oy
40 cevap 558 göst.

379,366 soru

11,355,921 cevap