0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Arkadaşımda varmış 2 yıldır hamikr kalamıyor doktor çocuğun olabilir demiş ne yapsa iyi gelir 

6 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Kilosu varsa zayıflasin canım doktorun bana ilk dediği şey oydu
-Reklam-
0 oy
(267 puan) tarafından
Kilo versin spor yapsın ve sağlıklı beslensin bu 3 durum çok önemli bende de var ilk gebeliğim tedaviyle oldu ikincisinde bunları yapınca hemen gebe kaldım 
0 oy
(913 puan) tarafından
Soğan suyu kürü canım ben ilk evlendigim zaman yapmıştım hamilelik düşünmeye başladığım da iki ayda kaldım şükür 
(913 puan) tarafından
Evet Zeynep polikistik vardı üç yıl önce soğan suyu yaptım gebe kalmadan önce kontrole gittigimde kist görünmüyor dedi
tarafından
bende pcos yok.Ultrasonda kist gözükmezde. Bebek istiyoruzda. Bu durumda gerek yok demi soğan kürüne
(913 puan) tarafından
Kuzum şöyle söyleyim bazıları yumurta catlatiyor diyor soğan kürü için bi arkadasimin yengesine doktor asla çocuğun olmaz demiş soğan suyu kürü yapmış ve olmuş yani enfeksiyonlara filan da iyi geliyormuş bi dene istersen kuzum olur inşallah
tarafından
tamam canım Teşekkür ederim ♡
(913 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(435 puan) tarafından
Ben polikistik overliyim. Tüp bebek tedavisiyle bir kız bir erkek ikizlerim oldu. Daha önce doğal yollarla gebe kaldım fakat düşük oldu iki defa. 

Soğan kürü yazanlar olmuş ama bende işe yaramadı. Spor yapmak iyi geliyor. Fazla kilosu olmasa bile spor yumurtalıkların çalışmasına fayda sağlıyor. 
0 oy
(2,272 puan) tarafından
Soğan suyu yazanlar olmuş ama bana doktorum sadece adet söktürüyo demişti ve gününden erken görme oluyomus öle benimde polikistik oval var doktorum bana soğan suyunu kullanma dedi bence arkadaşın bunu doktora sorsun canım soğan suyu herkezde aynı işe yaramiyo hayıt tohumu macunu varmış onu kullansin polikistik ovalilere iyi geliyormuş doktorum dedi 
0 oy
tarafından
Bendede var çatlatma iğnesiyle hamile kaldım ben 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 294 göst.
0 oy
10 cevap 190 göst.
0 oy
1 cevap 421 göst.
0 oy
2 cevap 396 göst.