0 oy
815 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün soru sormuştum eşim sürekli kendini övüyor zeka güç gibi kavramları her gün kullanıyor demiştim birkaç gündür araştırma yapıyorum da eşim narsist olduğuna karar verdim. Kpss sınavına girecem annem gile oğlumu birakacam diyorum ben bakarım diyor asla annem gile gitmek istemiyor somurtkan ve sohbetleri olmayan insanlar içim ısınmıyor diyor kaç gündür yalvardim yok tövbe Nuh diyo peygamber demiyor dün tak etti canıma sen kimsin ya dedim beni yalvarttiriyon buna ne hakkın var sohbetleri sarmıyor diye ailemi hiçe sayamazsin gideceksin bir saat tahammül et olmezsin dedim ben güzel davrandikca daha da bencilce davraniyorsun senin ailen çok mu adam da onlara zoraki gidiyom sırf esimsin diye saygı duyuyor sen de duyacaksın dedim tamam dedi yemin etti bidaha lafını etmicem gideriz ne zaman istersen dedi. Doğum yapalı dört ay oldu sürekli kilo ver diyor bugun bana böyle kilolu iken sevimli olduğunu mu saniyorsun seni zayıf görmek istiyorum dedi bende eskiden çok üzülür ağlardım her lafına alinirdim ben halimden memnunum oooh dedim meyve aldirmistim onu yedim bugün de pasta yapacam yicem dedim.  Meyveyi sırf oğlum için aldım ona süt olsun diye dedi yani sen kimsin mi demek istiyon üslupsuz. sen gitte vucudundaki kılları aldır maymundan sonraki ilk insan gibi geziyon dedim Şok oldu sustu. Dün de yüzün çok güzel demiştim birden sevgiliykenki güzel anları aklıma geldi yarım saat geçmedi tipime şişko diye laf soktu şok oldum. Ben iltifat ettikçe şımarık davranıyor bugün azarladim hadi git işine de kafam rahat etsin dedim çıktı işe gitti. Azarlayip tersleyince yürek mi yedin sen diyor ama biktirdin beni sen kimsin ki dedim sustu gitti. Ama bu bir kerelik bişey mi nasıl bu deliyle has ederim bilmiyorum sadece artık uzuludgumi belli etmiyorum gamsiz takiliyorum var mı başka önerisi olan

24 Cevaplar

0 oy
(381 puan) tarafından
Ay benimki de hep ben hakliyim modunda. Ne olursa olsun ben hep hakliyim diyor. Bende sinirden saçımı başımı yoluyorum artik. Baktim olmuyor he he sensin diyorum geciyorum kavga edemediği için de üstünlugunu kabul ettiremiyor 
tarafından
Bu erkekler cidden mall
(2,093 puan) tarafından
Malesef kafaları çok farklı çalışıyor
Benimkinde yetiştiren anneninde etkisi çok.......
Allah akıl fikir versin
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın valla okudukça içimin yağları eridi çoktan hak etmiş 
tarafından
Sağol bacimm
tarafından
Ayenen:)
0 oy
tarafından
Narsist değilmiş.Narsistle baş ediıemez bacım
tarafından
Bulacam bekle.
Narsisti ben böyle özetlerim. Gel eteğimi öp bana şükr et. Benim kararlarıma göre davran.
tarafından
tarafından
tarafından
tarafından
Hepsine bakacam çok teşekkür ederim
0 oy
(17,886 puan) tarafından
İkinizde birbirinize çok saygılısınız maşşallaaaah
tarafından
Ben çok saygı gösterdim işi gücü ezmek şiddet uygulamakti ben de en sonunda anladığı dilden konuştum
(17,886 puan) tarafından
Boşver bence inme seviyesine cevap verme muhattap olma umursama ve sus o daha çok delirtir onu :)
0 oy
tarafından
Narsısten zıyade patavatsız ınsan eşine boyle der mi, kılo aldıysan cocuk dogurdun o bıtane dogursun bakalım nasıl oluyo o işler
tarafından
Doğru aşırı patavatsız anası da boyle
tarafından
Benımde bır arkadasım boyleydı ben acıksozluyum derdı o ne dıyosa karsılıgını verdım aaa acıksozluyum bende valla napyım dedım bır daha hıc duymadım bısey dedıgını :)
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Tek caresi bu bacım. Benşm eski esimde kendini överdi hep. Yok ben 2 univ bitirdim diye dinle dur. En son senin okudugun bölümu ayaklarıma okuturım ben daha diyip durma sanki bit halt okudun desim. Oymuş. Benimde bir kere kiloma laf etti dogımdan sonra. Bu kilo verilir be canım sen o tipi napcan allah vurmuş dedim o da dpn oldu bunlar azarlanmaktan anloyor. İllaki karsılıgını verip aşagılayacaksın
tarafından
Ay çok iyi demişsin
0 oy
tarafından
Senin kocandan bir cacık olmaz. Bunu çoğu postuna dedim demeye devam edicem. 
tarafından
Haklısın olmaz
0 oy
(633 puan) tarafından
Ben demiştim Naraist diye :)
tarafından
Aynen onu hatırladım zaten :)
0 oy
(917 puan) tarafından
Güzel laf sokmussun ama adam şok olmustur;)
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ohhhh ne güzel yapmışsın susup ağlayan insanlara çok kızıyorum senin agzin armutmu topluyor yani ohh canına değsin bacım yenic keyfine bak kilo vermek senin kararın olsun sen kendini iyi hissettiğinde vermek istediğinde ver çocuk getirmissin bu dünyaya tabi ki vücudun deforme olucak bölünerek cogalmiyoruz dimi neticede 
tarafından
Bı keresinde bunun lafları yüzünden diyete kalkistim sütüm gidiyordu takmiyom artik
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Aferin kız dişe diş cana can    :) :D

Karşısında güçlü duracaksın ki haddini bilsin.  

tarafından
Aynen öyle bıktım artık
0 oy
tarafından
Bence boyle devam et. O sana kotu birsey soyluyorsa sen de onun kotu bir seyini soyle. Belki cekinir soylemez bidaha
tarafından
Bakalım bidaha ne zaman bana laf sokacak üslupsuz
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Valla helal olsun. Değer verdikçe iyice sisiyorlar ama işte normal de boş balonlar. Sisirdigin balonu indir bacım. Yoksa kendilerinin bir b.k sanıyorlar. Zamanla da daha ileri gidiyorlar. Yol yakınken kes ipini canını daha çok sıkmadan 
tarafından
Aynen öyle yapacam artık biktirdi bir yıldır evliyim usandım bıktım yildim
0 oy
(2,170 puan) tarafından
Doğum yapıpı adama evlat veriyosun ama kilonun lafını ediyo gerizzekalı bunlar ya tövbe tövbe tam gaz devam işte eşin insanlıktan anlamıyo sende insan gibi davranma sen çözümü bulmuşsun zaten 
0 oy
tarafından
Kpss sınavı değil kpss :)) kısaltmalarda bulunan kavramlar tekrar kullanılmaz. Anlatım bozukluğu:))

Yazdiklarina gelince de ben sana çok üzülüyorum artık bisey diyemiyorum inşallah canına kast etmez
tarafından
Ben Türkçe mezunuyum kpss sinavi lafına takilana kadar milyon tane yazım yanlisi var kendimi kasmiyom bide sesli konusuyorum klavye yazıyo yanlışlık olmuş yeni fark ettim teşekkürler İnşallah etmez ben bıktım bu heriften
0 oy
(44 puan) tarafından
Aynı manyaktan bende de var bosadim hala aynı evde yaşıyorum dünden bu yana okullar kapanınca evden gitme kararı aldım ben 9 senedir baş edemedim ben ben ben benim param benim evim benim esyam kendisi ve evi ile başbaşa kalsın çünkü bıktım artık iyice çocuklarımı da alıp gideceğim çünkü asla düzelmiyor ve degismiyorlar 
tarafından
Boşayip nasıl aynı evde yasiyon kiz
(44 puan) tarafından
2 sene önce bosadim sonra çocuklar sebebi ile barıştım ama nikah yapmadım
0 oy
(129 puan) tarafından
Narsist adam asla hatasını kabul etmez ve ne yaparsan ne dersen de suçlu seni çıkarır ve %100 haklı da olsan kendini sorgulatır hayattan soğutur yani ki ben %100 haklı iken eşim üstüme yürüdü ve ilk kez el kaldırdı bana yani düşün sıkışınca öfkelerini kontrolü yok senin kocan bence sadece fazla egolu 

Şanslısın yani
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Boyle devam yüz verince tepene çıkıyorlar cevabını ver yeni cocuk dogurmussun zaten boş boş konuşmasın kendilerine baksınlar 
0 oy
(749 puan) tarafından
10 üzerinden 10 verdim sanirim bnde aynısını yapardım
0 oy
(9,668 puan) tarafından
Narsist değil bu canım ama iyi demişsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 291 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 367 göst.