0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar benim eşim her konuda haklı asla haksızlığını kabul etmez ne yaparsan ne edersen değerini bilmez dışarıya karşı çok iyi ben ve aileme karşı bitmeyen nefreti var hiç de kötülük etmedik iyilik ettikçe görevimiz bildi ben o ailesiyle tartışınca bi kere araya girmedim ailendir barış uzatma kimimiz var dedim ama benim ailemle ilgili hep beni doldurdu ne olursa olsun hep olumsuz. En ufak kavgada geçmişi açıyor anında saydirmaya başlayıp susmuyor sen kendini ne kadar haklı görürsen gör o sustugunda ben neymisim ya diyorsun bi kere gönlümü kırınca düzeltmeye çalışmaz kavga ettik yine tesadüf ailemin evindeydim dönmedim evime geri 3 gün oldu ne aradı ne sordu ben köyüme bayrama bile gidemedim oglumsuz duramam demişti yollamadi şimdi 3 gündür ikimizde umrunda değiliz var mı esi böyle olan nasıl başa çıkıyorsunuz

7 Cevaplar

+1 oy
(78 puan) tarafından
Ben baş edemedım boşanıyorum seni bılemem tabı
(220 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun hatta Allah kurtarsın ailenizin yanına dönme şansınız yok mu
(1,250 puan) tarafından
Çalışıp eve para getirmeyen adamdan hayır gelmez zaten
(78 puan) tarafından
Annemin evındeyım oğlanı istiyor almak için o bakıcakmış oyle boşarmış benı
(1,250 puan) tarafından
Bosamasin dursun öyle sende annenin evinde otur eninde sonunda bıkar zaten bosar ben çocuğumu gözümden sakinirim babası da olsa bırakamam bakalım çocuğa nasıl davranıcak o işe gidince kim bakicak
(78 puan) tarafından
Annesi zaten ben bakamam dıyor kayınpeder zaten rahatsız herkes ver dıyor 2gun sonra getırır dıyolar ben duramam oğlumsuz
-Reklam-
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Sende ona öyle davran
(220 puan) tarafından
Denedim daha büyük kavgalar çıktı günlerce küs kaldik
(1,539 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
0 oy
(8,079 puan) tarafından
Madem evine dönmedin ailenin yanında kaldın bazı şeyleri göze almışsın demektir eşinin narsist olduğunu bildiğin için aramasını da bekleme sende arama su akar yolunu bulur olmuyorsa da ilk ayrılan sen olmayacaksın şimdi üzülebilirsin ama hakkında hayırlı olanı bilemezsin 
0 oy
(433 puan) tarafından
Tecrübeyle sabit kesin çözümü boşanmak üstümden yük attım oh be
0 oy
(61 puan) tarafından
Bende baş edemiyorum... ama cocuk olduğu için gidecek kapim olmadığı için sabrediyorum... he sen haklısın diyip geçiyorum... derdimi bile anlamiyor susuyorum sen beni galeye almıyon konuşuyorum kes sesini diyor bağırmayla çağırmaya üste çıkıyor... aklım olsa hemen cocuk yapmazdım vururdum tekmeyi 
(220 puan) tarafından
O hatayı bende yaptım bilseydim boyle olacagini ama çocuk böyle ailede büyüyeceğine tek büyüsün daha iyi bi zamana kadar sabrım
0 oy
(968 puan) tarafından
Bende basedemedim boşanıyorm ruh hastalarıyla uğraşamam kendi pisliklernde bogulsun :/
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi ama zamanla düzeldi ya aslında saldım yani nasıl davrandiysa aynı şekilde davrandım bı konuda hakliysam dönüp istediğin kadar konuş haklıyım diyorum artık ve susuyorum küstüm mu kusuyorum konuşmuyorum takmıyorum yokmuş gibi davranıyorum da kuduruyo bu sefer konuşmak için yer ariyo.

Mesela geçen çok büyük bi mesele değildi tartıştık bende annemelere gitmiştim ama öyle küs olarak gitmedim yani normla gittim yeni doğum yapmıştım ondan neyse aradı hatasını biliyo ya geliyorum almaya gelmiyorum dedim nasl dedi basbaya gelmiyorum dedim 3 gün eve gitmedim niye gelmiyorsun senin evin dedi hayır benim evim değil sen böyle.oldukca da olmicak dedim 3 günün sonunda kafasına dank edecek ki özür diledi ve geldi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 276 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 815 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
7 cevap 94 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,066 puan) tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,249 cevap

34,818 kullanıcı

...