0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından

Kızlar ne zamandır evde paketleme ile ilgili iş arıyordum internette bi siteyle görüştüm wp üzerinden. Benden kayıt için TC fotokopi istediler bende tabiki vermek istemiyorum nasıl güvenebilirim diyince uluslararası bir şirket oluğunu soyleyip bunu attılar sizce ne yapmalıyım. Evde de bir iş yapmak istiyorum biraz borcumuz var eşime yardımcı olmak istiyorum 

image

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aman aman sakın, hepsı dolandırıcı elden al boyle ıslerı tanıdıktan varsa 
(153 puan) tarafından
Bulunduğum ilçe küçük de öyle imkanım vermedim zaten Allah'tan atmadım kimseye güven olmuyor:)
-Reklam-
0 oy
(2,724 puan) tarafından
İnanma ya yalan
(153 puan) tarafından
Bende inanamadim
0 oy
(1,531 puan) tarafından
Sakın güvenme Allah korusun valla başına iş açılır
(153 puan) tarafından
Haklısınız atmadım TC falan sayfada TC istenmiyor yazıyordu ondan mesaj atmistim
0 oy
(613 puan) tarafından
Yüz yüze görüşmesinde kimseye inanıp hiç bir bilgini verme yarın bı bakarsın bir dünya borç gelmis kapına 
(153 puan) tarafından
Küçük bı ilcedeyim küçük bir sehirin. Zaten inanamadim fotoğraflada oynanmış gibi geldi
(613 puan) tarafından
Oynanmamış olsa bile kimse seni inandırmak için tutupda vergi levhasını sana atmaz
0 oy
tarafından
Kim bilir kimin vergi levhasını çalıp attılar inanma canim
0 oy
tarafından
Ay sakın verme Allah korusun dertsiz başına dert alırsın. Hepsi dolandırıcı pisliklerr.
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Sakın bulaşma derim tanıdık olursa öyle gir bu işe 
0 oy
(679 puan) tarafından
İnternetten tanıştığım kimseye güvenme Allah'tan haktan hukuktan bahsedene bile
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ben yapıyorum paketleme ama mahallede veriyorlar internet yalan 
(3,669 puan) tarafından
İstanbul cnm sen
(1,031 puan) tarafından
Ankaradayım ben canım sana kolay gelsin bereketli olsun
(1,753 puan) tarafından
Merhaba bacım istanbulun neresinde yapıyorsun
(1,753 puan) tarafından
Merhaba bacım istanbulun neresinde yapıyorsun paketle me isini
(3,669 puan) tarafından
Kıraç cnm
0 oy
tarafından
Nerde oturuyorsun .... Eve iş verenler sana senden bişey istemez sakın dolandirici
0 oy
tarafından
İstanbul'da olsaydın yardımcı olurdum ..... Tuhafiyelere git boncuk işi falan veren oluyor 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Inanma sakin canim gecen yil ayni bu sekikde 100 tl dolandirildim para yi yolladiktan sonra asla geri donus yapilmadi 
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Sakin güvenme eşine destek olacağına köstek olursun 
0 oy
(500 puan) tarafından
Canım vergi no ve TC numarasını kimse böyle açıktan yazmaz. Bence dolandırıcı 
0 oy
(500 puan) tarafından
Canım vergi no ve TC numarasını kimse böyle açıktan yazmaz. Bence dolandırıcı..
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Böyle evlere iş vercek havada karada çalışan bulurlar adamlar seni inandırmak için vergi levhası falan uğraşmazlar bence başına iş alma canım 3nkurus kazanmanın derdinde millet onuda böyle pislikler kötüye kullanıyorlar 
0 oy
(7,439 puan) tarafından
Cnm yalan bak isdegrama yaz paketleme ifsa dolandiricilik die hep foyalari var orda bende cok arastrdm polis abime arastrdm yalan dior 
0 oy
(12,906 puan) tarafından
Burada rahime sanırım belediyeden eve iş almıştı sende başvur 
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Sana bsey diyim onu yap git bı bijuteri ile görüş kendi kafandan güzel desenli figürlü kolye ler çıkart ve ben bunlari yapıyorum satmayı düşünüyorum de ben size atıyorum 1 TL den yapıyorum siz bunu istedginz fiyata satın de boncukların uygun oldgu yerden git al boncukları elindekileri flan değerlendir yap bunu inan çok para var bu işte 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
6 cevap 171 göst.
22 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 156 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.

378,472 soru

11,328,543 cevap

34,785 kullanıcı

...