0 oy
167 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,881 puan) tarafından

image

ne kadar güvenilir kızlar yapan var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(2,435 puan) tarafından
Bu tarz sitelere güvenme derim
(3,881 puan) tarafından
Takipciside çok bilemedim
(2,435 puan) tarafından
Parayla takipçi yapıyorlar. Bir sürü insanların güvenilir yorumlarını paylaşıp, ayakkabı yerine basit terlik gönderen çok site gördüm mesela..
-Reklam-
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Kandırıyorlar genelde.
(3,881 puan) tarafından
Hiç yapmiyim o zman takipçisi çok diye inanmıştım bende
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnde paketleme işi yaptim.Cevrendekilere sor cnm kimse yapmiyorsa uzaktaki lere güvenme.
(3,881 puan) tarafından
Yakın çevrenden mı aldın işi canm
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evet benim kapimizda bir dükkan var orada toplanip yapiyorlar onlardan birinden evime aldim yaptım cnm.Çocuklar küçük yapamiyorum birde eşim az kazandırıyor diye istemiyor.
(3,895 puan) tarafından
Dedikleri gibi çevrene sor bizim burada bu işi yapan çok var o yüzden bn bulmakta zorlanmadım.Farkli birkac firmadan iş aldim yaptim.
0 oy
tarafından
Takipçi satın alıyolardır takipçi çok diye güvenme bence. Eğer böyle evde paketleme işi yapacaksan mutlaka çevrende araştırma yap esnafa sor onlar bilir bizzat evine getirip götüren biri olsun yani böyle kargoyla uğraşma. Dolandırılırsın 
(3,881 puan) tarafından
Ya hiç bulasmıyım o zamn
tarafından
Yok yok bulaşma etrafına sor ek gelir istiyosan da
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Dolandiriciiiiiiii. Canım internetten böyle iş aranmaz çıkacaksın sokağa varsa mahallede kuucuk atölyeler tekstiller onlara soracaksınız. Hiç bir firma internet üzerinden iş dağıtımı yapmaz. Kendim daha önce işin icindeydim asla 1 tane bile çamaşır vs. Her neyse firmadan fasonlar haricinde çıkmaz. Mahallede varsa tütüncü onlara sorabilirsin onlar evlere veriyor. Ama kimse internetten eleman aramaz. 
(3,881 puan) tarafından
Sağol canım hiç girmiyim sosyal medyadan bu tür işlere o zaman
(6,046 puan) tarafından
Aynen canım girme
0 oy
tarafından
Güvenme ben birine dedim TC istediler hesabı engelledim 2 ay geçti gördüm ki hesabın ismini değiştirmişler sonra kapatmışlar hesaplarını dolandırıcı bunlar bulunduğun yerde pakatleme vardır sosyal medyada arama
(3,881 puan) tarafından
Takipçisi çok olunca merak ettim ama takipcide satın alıyorlarmış

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 308 göst.
0 oy
5 cevap 112 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (23 puan) tarafından soruldu
0 oy