0 oy
430 göst.
Aile kategorisinde tarafından

:DSIMDI :D

:DOLSAYDINIZ:D

:D EN ÇOK :D

NE OYNAMAK

ISTERDINIZ

VE NERDE

YAPMAK ISTERDINIZ

5 DAKİKA GÖZÜNÜZÜ  KAPATIP DÜŞÜNÜN  BAKALIM NASIL OLUYOR

Ben kendim dedemlerin köyünde çocukluk arkadaşım mehtapla  voleybol doyasiya oynamak isterdim canlandırması süper oldu gözünde  için kıpır kıpır oldu sanki :D:unsure::woot:

20 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Çocuk demek istedin demi kız 

Çocuk olsaydım büyümezdim nettt
tarafından
Evet evet cocuk
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Okulda  23 Nisan hazırlığı için halay çekmek isterdim

(17,721 puan) tarafından
Delilomu jssjsj
(27,353 puan) tarafından
Heeee
0 oy
tarafından
Eşimle aramın çok iyi olmasını var eşim oğlumla birlikte saklambaç oynamak isterdim ama zor
tarafından
Rabbim yuvana huzur mutluluk versin bu mutluluk ebedi olsun insallah:(
tarafından
İnşallah cnm benim sağol
0 oy
tarafından

Bızım bahcede kı kocamaaan ceviz agacının en tepesinde yaprakların arasındayım herkesı goruyorum ama kımse benı göremiyor saklambaç oynuyoruz köyden 4 arkadasım ıle:D

0 oy
tarafından
Mümkünse aklımın ermediği anamı emdiğim döneme gideyim ben bırakın laaa bırakında gideyim :) 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
İlk univertise birinci sınıfta daha hayatla tanışmamış dertsiz tasasız o halimi isterdim dünyada herşeyi yapabileceğim inandığım o zmanlari 
0 oy
tarafından
Oyunlar oynadigim zamanlarda kalmak isterdim. 
0 oy
(273 puan) tarafından
Kabede annemle birlikte olmak isterdmm nettttt
0 oy
(7,571 puan) tarafından

Babamin ölmedigi annemin yeniden evlenmediği o huzurlu sirtimi dayadigim siginagim dayanagim olan babamin zamanlarinda kalmak isderdim:(

0 oy
tarafından
Hic bir sey istemezdim.
0 oy
(494 puan) tarafından
Kestikle 17 yaşıma gitmek isterdim Ve düğünden bi gün önce evlenmekten vazgecerdim Buda çocukluk sayılıyor mu =)
0 oy
(119,250 puan) tarafından
ikili ip atlardik birmisin 
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Ben bizim mahallede bütün çocuklar ve babam birikirdik saklambaç futbol büsürü oyun oynardık sonra komşularla çay içerdik hergün biri demlerdi ne güzel günlerdi kimse kalmamış geçen gttmde
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Annemle babamı kaybettigim o kara günden önceki herhangi bir ana gitsem yeter 10 yaşındaydım be daha :( 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Futboll:)))okulda
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Kiz erkek karışık maç yapardık onu isterdim 
0 oy
(7,709 puan) tarafından

23nisanda stadyumda etkinlik yapmıştık. TRT'de de canlı yayınlanmıştı. Sınıf arkadaşlarım, anneleri, akrabalarımız filan ertesi gün benim için annemi arayıp"Nur ne kadar da güzel olmuş öyle"demişlerdi. Çok sevinmiştim. Yine o güne dönmek isterdim :D

0 oy
(414 puan) tarafından
Kuzenlerimle kumdan yemek yapardım icine baharat diye çiçekleri ezip koyardim sonrada en guzel hangimizin yemegi olmus diye bakardim :)
0 oy
(12,980 puan) tarafından
Şişme havuzumuz vardı kiz kardeşimle oyun oynuyorduk havuz da sıcaklar da hep aklıma geliyor o günler de olmak isterdim :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 239 göst.
15 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif4141 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 340 göst.
30 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤pasa annesi ❤ (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 370 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 317 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (342 puan) tarafından soruldu

379,291 soru

11,353,156 cevap

34,824 kullanıcı

...