0 oy
239 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
Yarin  sezeryan doguma girecegim kizlar  onerileriniz var mi

6 Cevaplar

0 oy
(4,654 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm bnm 
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Sağ salim kucana almayı nasip etsin inşallah rabbim  önerim akışına bırak gelsin 
0 oy
(368 puan) tarafından
Bir önerim yok ama Allah'ım sağlıkla rahatlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Hayirlisiyla bebegine kavus canim. Allah yardimcin olsun. Bitter cikolata ve sade nescafe al bas agrin olmasin
0 oy
(304 puan) tarafından
Sende bebeğin de sağsalim sağlıklı Bi şekilde doğumdan çıkmanızı nasip etsin Rabbim 

Bize neler yaşadığını anlat daha doşurmamışlar olarak her doğum hikayesini merakla bekliyoruz

Yarım mı olacak genel mi anestezi
(3 puan) tarafından
Sipinal olucak belden. Mutlaka yazarim yasadiklarimi :) doktorumda bi tuhaf bana dediki legen kemigin zayif dar sezeryan olabilir sonra bebek buyusun biraz  yine bakariz dedi sonrada bana diyoki iyiki sezeryan dedim taktin kafaya yani oyle. Bi sikintim var ise normal. Dogumda  son evreye gelip yine sezeryana alinma riskim var niye kendimi zorlayim degil mi. Gece 12 den sonra bisi yeme sabah yine bebegi muayene edelim kilosuna bakalim değerlendiririz tekrar dedi   39 oldum artik dogurmak istiyorum sancilsr baslamadan insallah alir yarin doguma yoksa oyalayip duruyo
(304 puan) tarafından
Umarım benide 35 de apar topar hastaneye yatırdılar erken doğum riski diye ciğer geliştirici vurdular 1 hafta daha dayansın alırız falan dediler 36 da gittim ne bu acelen 38i bekle bakalım daha doğuma çok var diyor ben bebeğimi erken doğuma niyetekliyim kendi dedi bana 36 ya kadar dayansın yeter alırız diye şimdi çarşamba 37 olacak bakalım
(3 puan) tarafından
Valla enteresan bu doktorlar bakalim insallah yarin alicak doguma sözde ama almazsa kesin kavga cikacak yani oyalayip duruyor cok zorlaniyorum artik normal doğum istemiyorum ki korkuttu beni   o kadar sanci cekip acilma olmaz yada bebek riske girerse daha mi iyi olucak yani ben kabul. Ediylrum. Sezeryan i sonucta riske girmek istemiyorum
(304 puan) tarafından
Kendin de ben normal doğum istemiyorum diye senin kararın senin bebeğin sonuçta o acıyı doktor çekmicdk sen çekiceksin
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kendini iyi hissedersen 4-5 saat sonra bol bol yürü inan sonrası çok rahat edersin . Sağ salim gelsin bebeğin insllah :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 200 göst.
0 oy
6 cevap 348 göst.
6 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 482 göst.
13 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaa (571 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...