0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından
Sebep yok sadece yazmak istedim belki bu şekilde rahat edicem bilemiyorum gereksiz bi tartışma yaşadık bir hafta sürdü bunun kavgası evden uzaklaştım baya daha sonra kendi konuşmak istedi sebebini sordum tabi bu arada ki hakaretler küfürler hiç birine değinmiyorum şu anda sebebi ona kahvaltı hazırlamamammış yani ev hanımı olarak ilgi alaka da dahil yapmadığım bişey kalmadı bebeğimde var sabahın 6 sında kalkıp hazırlamadım DİE ne kadınlığım kaldı ne becerim ne vazifem ben bu erkekleri anlamıyorum hepsimi aynı bana mı denk geldi bu

6 Cevaplar

+1 oy
(2,405 puan) tarafından
Yanlış bilgi vermek istemem ama dinimizde de söylüyor evini yapmaya mecbur değilsin çocuklarına bakmaya mecbur değilsin ona yemek yapmaya mecburiyetin yok tek mecburiyetin eşinle olan cinsel münasebetin onu haricinde sana bir şey diyemez ama maalesef ki erkekler ev isi cocuk yemek bizim görevimiz yapmak mecburiyetindeyiz gibi davranıyorlar 
(2,438 puan) tarafından
Aynen. Tuhaf gelebilir ama çocuğunu emzirmek zorunda bile değilmişsin. Babası süt anne tutmak zorunda eğer istemezsen.
(326 puan) tarafından
Aynen öyle örseleyen erteleyen sevmeyen bunların hepsini iten bir insan olsam zoruma gitmez her işimi zevkle isteyerek severek yaparım ertelemem ama değmezmiş
-Reklam-
0 oy
(12,862 puan) tarafından
Var senin eşin gibi  anlayışsız tipler 
(326 puan) tarafından
Çok garip
0 oy
(11,217 puan) tarafından
sabahin 6 sinda illa yemesi gerekiyorsa kalksin acsin dolabi ne varsa yesin. bi kadin onune yemek koymadan karnini doyuramio mu. 6 aylik bebegin var gecen gunduz sasmistr sabahin 6 sinda sirf beyfendiye kahvalti hazrlicn diemi kalkican.
(326 puan) tarafından
Yapmam da demedim bazen öyle uykusuz kalıyorum ki istemsiz kalkamıyorum
(11,217 puan) tarafından
alistrma hic kalkma 6 da kalkip kahvalti hazrlamk ne ya. sart mi yemesi hadi yiyecek neden illa sen hazrlicn ki bir ekmek arasi yapamiomu
(326 puan) tarafından
Çok anlayışsız çok tuhaf hissettim kavga edipte konuyu buraya getirmesi çok zoruma gitti açıkçası en başta dedim ya yediğim laflar küfürler cabası
0 oy
tarafından

Sabah kahvalti hazrlmk tam bi iskence ya bende hic istemyrm 

3-5 defa hazirldm sonra hazirlamdm 

Poğaca fln yapyrm sabah poset çayla icip gider beni uyandrmz 

2-3 te uyudugmdn uykumu alamyrm 

Iki cocukta var

(326 puan) tarafından
Onuda yaptım oda kabul edilmedi belli bi zamandan sonra
0 oy
(554 puan) tarafından
Hepsi böyle değil canım eşim haftanın 4 günü evde izinle beraber yani kahvaltı da evde. Birimiz kahvaltı hazırlar birimizde kızın altını üstünü değişir onunla ilgileniriz bence merhametsizlik sorun. 
(326 puan) tarafından
Aynen Allah ağız tadınızı bozmasın
0 oy
tarafından
Kendisi g.tunu kaldırsın da sana yardımci olsun gece 10 defa çocuk için kalksın o zman 
(326 puan) tarafından
O sayılmıyor işte o bnm görevimmiş ben bebeme zevkle bakıyorum of bile demiyorum ki zaten ama karşındaki anlamyınca oda zoruna gidio

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 453 göst.
7 Kasım 2020 Aile kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 890 göst.