0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar eşiniz iş seyahatinden gelip, size yoldayım dese ama kayınvalidenize gitse yada karısıyla aranızın iyi olmadığı, halasının oğlunun evine gitse, saatlerce otursa bu saatte daha eve gelmemiş olsa ve daha yoldayım 2 saat sonra gelicem dese, ne düşünürsünüz?

10 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ilginc neden yalan soyleme geregi duyuyor bunun icin
(301 puan) tarafından
Kayınvalidenle de, kuzeninin karısıyla da aran iyi olmadığı için senin orada huzursuz olacağını bildiği için yalan söylese mesela?
(13,824 puan) tarafından
Gerek varmi huzur bozmaya gunler cuvalami girmis gecenin bir vakti sen yoldan gelmesini bekliyorsun olmamasi gereken bir davranis benim icin
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Nere gittiyse orda kalsın gidip gitmemesine takılmam neden yalan konuşuo. 
(301 puan) tarafından
Söylese de takılırım ben sadece uğrasa tamam da saatlerce karısı evde tek başına beklerken oturması yanlış bence
(1,015 puan) tarafından
Bu saatlerde evet. Karısı evde yalnızken nasıl bırakabilir şu zamanda ya başına bişi gelse maazallah. Gittiği yerde kalsın kapıları kitle kanıtun varsa kanıtı da at onun telefona kilitle içeriden anahtarı da üstünde bırak giremesin
(301 puan) tarafından
Kanıtım yok şüpheleniyorum çünkü bu saatte onlardan başka bir yere gitmez, onlarla da aram iyi olmadığı için yalan söylemiş olabilir, gitmeyeceğimi bildiği için, normalde bazen evde yalnız kalıyorum ona güvenmiştir belki diyorum
(1,015 puan) tarafından
Kanıtın yoksa hiç bişi deme derim boşa kavga huzursuzlukta çıkabilir
0 oy
tarafından
Bide yolunu gozluyon sen adamin oncelikleri varmis demek semden once 
(301 puan) tarafından
Mesela dedim yavrum öyle bişey yokta şüpheleniyorum kayınvalidemle eskisi kadar samimi değiliz görümcemle zaten Allah selamet aramız iyi değil bayadır,  kuzeninin karısını da baştan beri sevmem, gitmeyeceğimi bilir, kuzeniyle aşırı samimi eşim, görümcem de kuzeninin karısı da aramızı bozmaya çalıştılar eşimle hep, kayınvalidem de oralı olmadı ve aramızı bozmaya çalışmasına rağmen o kadınla benden çok samimi, o yüzden soğudum ondan da görümcem de bekar annesinin evinde yaşıyor onunla karşılaşmak bile istemem en son yaptığı şey yüzünden gitmeyeceğimi bildiği için eşime çok ısrar ettilerse eşim gitmiş olabilir diye düşünüyorum bende kırılmayayım diye yalan söylemiş olabilir diye düşündüm onlardan başka da kimsenin evinde olmaz bu saatte
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Sen de uykun kaçsın diye kahve iç yolunu gözle açma kapıyı nereye gittiysem orda kal canım rahatsız etmeyeyim seni de 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kız sen hamile değildin dimi
(301 puan) tarafından
Hayır canım
(6,047 puan) tarafından
Yerinde olsaydım korunurdum uzun süre hamile kalmazdim. Sizin durumlar genel olarak normal değil. En azından bebeğe yazık olmazdı
(301 puan) tarafından
Yalnız az önce yazdığım olay olmadı ben sadece şüphelendim, eşimle telefonda konuştuk normalde direkt açar aramamı yada işi varsa meşgule atar, açmadı daha sonra yemek yiyorum dedi yemek yerken de olsa açardı yada meşgule atardı sanki bir şey saklıyormuş gibi hissettim, o saatte de yolda ve evinde olmak haricinde sadece ya annesine yada kuzenine(kuzeniyle çok samimi) gider diye düşündüm, kayınvalidem hastayım yalanı söyleyip yada ağlanıp sızlanıp çağırır genelde sonra da bir şeyi çıkmaz gittiğimiz gibi ayaklanır, eşimde haklı olarak gider, kuzeninin de eşiyle aram iyi değil bilir gitmeyeceğimi ve kuzeniyle de ortaklar ve çok yalancıdır kuzeni, bir yalan bulup çağırmış olabilir eşimde benim tepkimden korkup söylememiş olabilir diye düşündüm, eşimle çok şükür sorunum yok problem ailesinde, eşim beni korur kollar o ayrı mesele ama ailesini de silemiyor kimse kolay kolay silemez ona da hak veriyorum kardeşi ve kuzeninin karısı aramızı bozmaya çalıştılar daha önce, kayınvalidem de oralı olmadığı için uzaklaştım ondan da gidip gelmiyorum uzun zamandır, yani işin açığı benim gitmeyeceğim için böyle bir durum geldi aklıma.
(301 puan) tarafından
Eşimle aramızda problemler olsa zaten ben emin ol asla gebelik düşünmezdim, kuzeninin eşiyle tamamen bağları koparmasını istemiştim evet tamamen koparamadı bağları ama artık sadece selamlaşır, onun haricinde muhattap olmaz, bunun dışında da bir sorunumuz olmadı
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Onu bana yalan söyleyecek kadar arada bıraktığım için kendime kızardım
0 oy
tarafından
Kıyamet kopar bizim evde ben baştan söyledim bana asla yalan söyleme saklama diye hırsızlık yapsanda söyle piçlik yapsanda diye çok şükür kızacağım şeyi yapmaz yapsada o an der 
0 oy
(119,248 puan) tarafından
senke tartismamak icin demistir
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Almam eve net 
0 oy
(566 puan) tarafından
Gebertirim net 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 240 göst.