0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar eşim sürekli telefonunu gizler arama kaydını siler telefondaki bütün bilgilerini siler neyse geçen kendi farkında olmadan baktım telefonuna birinin ibanina para atıyordu kim diye sordum günden arkadaşlara attım dedi (günden arkadaşlarına vermişti) iş arkadaşlarıyla gün yapıyor neyse  gorimcemin arabasını almicaktik onlar satacaklardi eşim de bana dedi ki kız kardeşimle konuştum bn biz paranın birazını verecek arabanın biz alırken de onlar düşecekler paraya sıkışmışlar dedi ( verdiğim para kadar onlar bana arabadan kesecek dedi bu arada arabayı 3 4 ay sonra satacaklardi ) dünde  altinimi aldı birazda hesaptan çekti 220 bin ginderdim kız kardesime dedi bugünde kaynanmgil oturmaya gideceklerdi gorumceme bana dediler bnde gittim konu arabadan açıldı buldunuz mu faln gibisinden bnde deidm ki eşim senle konuşmuş sizin arabayı alacaz dedi bana dedim borcun var diye önden para da göndermiş dedim yok abim bnmle konuşmadı para da göndermedi dedi neyse eşimle konuştum naptın parayı faln deidm özür dilerim kızarsın diye demedim arkadaşımın ihtiyacı varmış ona verdim faln dedi ( bu ilk yalanı deil çoğu zamn yalanına şahit oldum sürekli telefonunu gizler bütün bilgilerini siler neye inanacagimi neye güveneceğimi bilmiyorum sürekli yalan söylüyor güvenemiyorum artık 

11 Cevaplar

0 oy
(8,782 puan) tarafından
Madem güven sorunun var üstelik bu ilk değilmiş neden verdin altinini...
(136 puan) tarafından
Doğruyu söylüyor sandım gerçeği bugün öğrendim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yalan var yalan var eğer bu benim evimin rızkını ortak mulkimu hakkımı iceriyorsa çok daha farklı tepki veririm eşim borç almaz ve vermeyi de sevmez verdiği de çok nadir sağlam geri kesin alacagi kişi olur i yüzden karışmam ama eeger şüphe varsa iş değişir 
(136 puan) tarafından
Bilmiyorum artık dediğine bile inanamıyorum
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Google activity baksnaa
(318 puan) tarafından
Cnm o nasıl bişe uygulamami
(1,849 puan) tarafından
Google yaz ilk çıkana tıkla tüm geçmişi gör napmis telefonda hangi uygulamaya girmiş kaçta girmiş gör
(307 puan) tarafından
O ne kız anlatsana ben de merak ettim
(136 puan) tarafından
O ne nasıl bişe
(318 puan) tarafından
Baktım vadsap felan çıkmıyor sadece bizim bura cikiyo gogulda ne aradım o çıkıyor cnm
0 oy
(1,269 puan) tarafından
Valla bu öyle ufak bir yalan değil. Paranın miktarı da az değil. Çok büyük kavga sebebi benim için. Birbirimize girerdik ve aldattığından şüphelenirdim. Biraz daha uyanık olmalısın. Takip et. Parayı kime göndermiş hangi arkadaşına yani. Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın gerçekten sıkıntılı bir durum. 
(136 puan) tarafından
Bizde kavgalıyiz şuan konuşmuyorum mesaj faln da atmıyorum
(136 puan) tarafından
İşten gelince de tepkim aynı olacak
0 oy
tarafından
Bence büyük bir yalan söylüyor hiç inandırıcı gelmedi bana arkadaşıma verdim filan
(136 puan) tarafından
Bana da inandırıcı gelmiyor cnm az para deil 220 bin bana 2 kuruşun lafını yapar
tarafından
Canım git boğazına yapış ya sakin durma bide altınıni almış ya valla gaz vermek için söylemiyorum
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Canim bu yalan degil bu idam fermanini imzalamak cami duvarina isemek. Esim yalan soylemez de hele boylesini zaten yapamaz 
(136 puan) tarafından
Konuşmuyorum gelince de tepkim aynı olacak yarın da annemlere gidecem kendine de dedim yarın annemlere gidecem faln diye
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Çok çok tuhaf teli senden gizliyor herşeyi siliyor yalan söylüyor arkandan iş çeviriyor ve büyük Mevla para saklıyor çok karışık valla bi delir bakalım yık evi üstüne yoksa öğrenemessin
(136 puan) tarafından
Evde deil işte şuan konuşmuyorum tavrım belli gelince de aynı olacak yarın da annemlere gdiecem
0 oy
(988 puan) tarafından
Arkadaşa 3,5 bin verdi hadi o kadar para mı verilir sinir oluyorum para isteyen arkadaştan da para verenden de onun ailesi babası yokmu da yabancıdan para alıyor ay benim altınım param gitmiş gibi oldum kafayı yerdim herhalde babasına versin bacısına versin arkadaş kim ya ne oluyor nasıl güveniyor 
(136 puan) tarafından
Cnm arkadaşına verdiğinden bile şüpheliyim beni kandırıyor gibi geliyor az para deil 220 bin o kadar borç verilmez ne yapıyor anlamıyorum
(988 puan) tarafından
Kız yak yik ortalığı telefonundan bisy silmesin takip et bağır çağır eşinden bir şey saklayaz bı insan sakliyorsa başkası var bu kadar basit
(136 puan) tarafından
Haklısın cnm şuan işte daha gelmedi gelsin kavga edecek direk yarın da annemlere gidecme
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Yalancı olduğunu bile bile, görümceni arayıp teyit etmeden vermicektin altınlarını... Gitti yazık oldu.. Arkadaş bahanesi de inandırıcı gelmedi açıkçası. 
(136 puan) tarafından
Aramadım cnm oturmaya gittik araba alacaktiniz bakıştıriyor musunuz dedi görümcem ordan konu açıldı şahsen arkadaş bahanesi bana da inandırıcı gelmiyor
(11,089 puan) tarafından
İşte araman gerekiyodu diyorum altınlarını vermeden önce
(136 puan) tarafından
Doğru söylüyor sandım cnm
(11,089 puan) tarafından
O kadar yalanı olan biri doğru söyler mi ki
(136 puan) tarafından
Ne bilim cnm güvendim işte hata yapmışım
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Dikkat et de altından kiz arkadaş çıkmasın canisi 
(136 puan) tarafından
Bana da öyle geliyor eğer öyle bişe olursa asla affetmem
(1,632 puan) tarafından
Yalan söyleyen insan herseyi yapar bence ben kocama bile güvenmem şaşar yapar.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 674 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 344 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 469 göst.