0 oy
434 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (388 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar oğlum 1 yaşında devlet hastanesine randevu aldık sünnet için 5 temmuzda gideceğiz covid testi kan falan alıcak lar tekrar sonra 13temmuzda olucak Allah'ın izniyle ama kan faln alırken çocuğu resmen işkence ettiler kolu falan baya kötü oldu iğne kırılıyordu az daha sizce devlette mi yaptırsam yoksa özelde mi devlette yaptran var mı 

12 Cevaplar

0 oy
(3,257 puan) tarafından
Ev                    
(388 puan) tarafından
Görümcem evde yaptırdı hiç memnun kalmadı
(3,257 puan) tarafından
Neyinden memnun kalmadı yarım saate hallediyorlar narkoz yok bisey yok. Bende hastaneden aldım randevu gitmedim. İyi ki gitmemişim
tarafından
Benim kaynım evde olmuş kaynanam diyordu ki kanaması durmuyordu yine hastaneye götürdük acil aldılar onu
(388 puan) tarafından
Evet benim görümcem de kancası çok oldu dedi bide çocuk çok korkmuştu normalde 4 yaşta yapılmıyormuş o adam yapmıştı çocuk çişini falan yapmadı bide sonradan devlet hastanesine götürdü kontrol için
(3,257 puan) tarafından
Ben hiç bi sorun yaşamadım. Aynı adam neredeyse bütün sülale çocuklarını sünnet etmiş kimse sorun yaşamadı. Adamına denk gelmek gerek sanırım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Devlette şuan sünnet olmuyor canım 
(388 puan) tarafından
Oluyor gün verdi bana 5 temmuza
tarafından
Ankarada yaşıyorum,  burda olmuyor.  Randevu alacağım zaman sünnet yapılmamaktadır yazıyor
(388 puan) tarafından
Genel cerrahi ye aldık valla sünnet dedi direk pipisinin ucunda kapalıydı ondan sanırım
0 oy
tarafından
Devlette yaptirdim 1 aylikken cok guzel yaptilar sunnetini yani saglik ocagina falan goturmustum ben o sargi bezini cikaramadim korktm ordakilerde dedi cok guzel yapmis doktor diye 3 gune iylesti özel hastaneye asla gitmem dogjmumu yaptim cocuk doktorlari berbat ötesiydi 
(873 puan) tarafından
Merhaba baya küçükken yaptırmışsınz o zaman cocugun ac tok gelmesi için bir şey diyorlsr mı bir de lokal anestezi miydi
tarafından
Acil fitik ameliyati oldu canim sunnetide aradan cikardik tam bayiltmislardi canim ac gidiyosun gece 2 den sonra ywme icme yasak sabah 10 a dogru girdi
(388 puan) tarafından
Dilek eker genel cerrahi canım
tarafından
Sari sacli bi kadin mi canim adini hatirlamiyorum ama sari sacli sinirli bi doktor var o cok guzel yapti sünneti o mu acaba diye merak ettim
(388 puan) tarafından
Yok siyah saçlı bizim kısa boylu gözlük takıyor zayıf
0 oy
(4,911 puan) tarafından
Hangi hastane de yaptırıyorsun

Bende devlette yaptırdım çok memnun kaldım şimdi devlette 1 yas için yapacak yer bulamıyorum kucuk oğlum icin
(388 puan) tarafından
Kartal Lütfi Kırdar şehir hastanesinde
(4,911 puan) tarafından
Tüh ya bayada uzakmis
0 oy
tarafından
Özelde yaptırdım kan verdik film çekildi 1 hafta sonraya gün verdiler doktorumuz çok güzel yaptı ilgilendi numarasını verdi 7 24 arayın bisey olursa.dedi aklıma gelen herşeyi sordum whatsapp dan fotoğraf attım bazen pipiisni iyileşme.var mı diye devlette olsa olmazddi bunlar
(388 puan) tarafından
Bizde de kan alındı ciğer filmi vs. Çekindi hep bekliyoruz bakalım
0 oy
(2,685 puan) tarafından
6 aylıkken devlette yaptırdım bir sorun olmadı. Özeldeki doktoru da güzel yapmışlar dedi. 
(388 puan) tarafından
Ne güzel inşallah bizimde güzel geçer
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Devlet özel hiç fark etmiyor Dr önemli bence iyi bı Dr a denk gelirsen çok güzel yaparlar görümcem özelde yaptırdı ve bin pişman bir sürü sıkıntı yaşadı o yüzden özeli devleti bilmem ama inşallah güzel bı Dr a denk gelirsin
(388 puan) tarafından
Evet doğru doktor çok önemli
0 oy
(42 puan) tarafından

Ben oglumu 7 aylık devletde kesdirdim:)

(388 puan) tarafından
Nasıl oldu aç kalıyormuş çocuk gece falan zor olmuyor muydu ay valla bi olsa ömrümden ömür gitti
(42 puan) tarafından
Yok cnm cocuk küçükken sunnet olsa iyi ac qalmadi sadece Dr sunnet etdi bize dedi ki 3 gün gece de uyumuyun bakin penisine kagitdan bi şey qoydular bende 4 ya 5 saatdan bi onu deyisdirdim ki bebek bezi yapişmasin o kagit qorurdu boyle 3 gün sonra iyi oldu kendi idrarı ile sağaldı oğlum korma
0 oy
(534 puan) tarafından
Ben özelde yaptırdım canım 
(388 puan) tarafından
Anladım canım sizde nasıl oldu genel anestezi mi lokal mi
(534 puan) tarafından
Benim oğlan 3 aylıktı lokal anestezi ile oldu canım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
5 aylıkken özelde yaptırdım kan tahlili falan yapılmadı küçüktü zaten 
(388 puan) tarafından
Anladım canım maşallah
0 oy
(288 puan) tarafından
3 aylıkken yaptırdım özelde doktorumuz çok iyiydi çokta güzel yaptı sünnetini 2 dogumumuda orda yaptıim hem hastane hem doktorlari iyi olduğu için sünnetide orda tercih ettim canım kan filan alınmadı küçük diye sanırım 1 haftada yattığı yerde iyileşti 
(388 puan) tarafından
Ne güzel canım darısı bana artık
(288 puan) tarafından
İnsallah canim
0 oy
(2,803 puan) tarafından
40ı çıkmadan özelde yaptırmıştım o kadar teferruatlı şeyler olmadı tabi kan alma covid testi vs. 5.ayına girdi oğlum şimdi iyi ki erken yaptırmışız diyoruz. 
(388 puan) tarafından
Evet doğduktan sorma yaptırmak daha mantıklı en iyisi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
4 cevap 84 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
6 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Furkanzeynep (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bebsiimin annesiyim (13 puan) tarafından soruldu

377,210 soru

11,288,595 cevap

34,696 kullanıcı

...