0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Son zamanlarda çok kötü şeyler yaşadım. Çok zor zamanlardan geçiyorum. Psikolojim hiç iyi durumda değil. Sinir krizleri ve panik ataklar geçiriyorum. Eşim psikolojik destek almamı tavsiye etti ama seansları bildiğiniz üzere çok uçuk rakamlardan oluşuyor. Devlet hastanesine gitmeli miyim? Giden var mı? Ne yapıyorlar? Sadece dinliyorlar mı, herhangi bir takviye veriyorlar mı? Çıkmaza girmiş gibi hissediyorum, bilen varsa nolur söylesin. 

4 Cevaplar

0 oy
(6,909 puan) tarafından
2 kez gittim Ankara'da yaşıyorum birinde normal devlet Hastanesi'ne gittim dinledi depresyondayım dedi bi antidepresan bi uyku ilacı yazdı gönderdi 6 ay içtim hiç bi işe yaramadı araştırma Hastanesi'ne gittim orda biraz kurcaladi kadın konuşmak istedi ilgilendi yani ilaç yazdı gönderdi onlarda çok bi işe yaramadı 
tarafından
Ben de Ankarada yaşıyorum Çubukta. Şehir merkezine uzağım burdaki hastane de çok iyi değil baştan savma iş yapıyorlar. Bilemedim ne yapmam gerektiğini.
(6,909 puan) tarafından
Orda yok mu şehir hastanesi ben gittiğim zaman Atatürk Hastanesi'ne gitmiştim şimdi Sahir hastanesi oldu
tarafından
Şehir hastanesi çoook uzak küçük bebeğim olduğu için de gitme gibi bir şansım olmuyor. Eşimin de izin günleri sadece hafta sonu onunla gitsem desem o da zor
O yüzden mecbur burdakine gitmeyi düşünüyorum. İnşallah iyi çıkar
(6,909 puan) tarafından
Ya şimdi o doktordan doktora değişir şansına kalmış bişey iyi doktor devlette de olabilir dene sansini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Merhabalar ben bekarlık yıllarımda gidiyordum. Doktorum çok iyiydi öyle ilaç yazdırıp gönderen cinsten değildi. Konuşurduk önce sorunları çözüm yolu atardık daha sonra ilacımı verirdi. Ama nedense ben ilaç kullanmani tavsiye etmiyorum kuzum ne biliyim ben zor bıraktım. Allah yardımcın olsun
tarafından
Allah razı olsun canım ❤️ ben de ilaç kullanmak istemiyorum aslında emziriyorum bir de 8 aylık bebeğim var. Ama çözüm bulamıyorum hiçbir şeye. Bebeğim de çok kötü etkileniyor benim yüzümden. Çıkış yolu arıyorum o yüzden.
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum benim seni çok iyi anlıyorum. Bir zamanlar bende senin gibiydim. Gerçekten psikolojik sorunlar adamı mahfediyor ama umarım bir an önce kendine gelirsin.
tarafından
İnşallah Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Cok yakinim cok kotu durumdaydi bir iki dr.degistirdi devlette genelde detayli ilgilenmek yerine ilac yazip gonderiyorlar ama o ilaclarin da etki edeni var etmeyeni var benim tanidigim ilacla atlatti ve su an ilaclari da birqkti gayet iyi intihara kadar kalkismisti dusun
tarafından
Allah yardımcısı olsun. Ben de kendimce olayları ne kadar atlatmaya çalışsam da, içime attığımın çok sonra farkına vardım. İçe atmanın, birikmenin de patlaması çok zor oluyor. Şu aralar da her şey üst üste geldi. Doğumdan sonra zaten kafa olarak toparlanamamışken, bunlar da olunca, durumumun bebeğimi kötü etkiler diye korkuyorum. Umarım doktor iyi çıkar
tarafından
Allah iyi doktorla karsilastirsin canim konusmak iyi geliyorsa konus dök icini icine atmak iyi degil. Rabbim feraha cikarsin
tarafından
Allah razı olsun ❤️
0 oy
(2,682 puan) tarafından
İlaç tedavisi yapıyorlar yıllardır gittim. Durumun daha karanlık ise yatış yapıyorlar. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 440 göst.
0 oy
0 cevap 22 göst.
0 oy
4 cevap 79 göst.
0 oy
5 cevap 322 göst.

378,960 soru

11,343,526 cevap

34,809 kullanıcı