0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Cocuklarimda ve bende eşimde elinde ayağında kına gibi lekeler var kına yakmış gibu

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rüya aleminde berzah aleminde ruhunuz gezerken bir kalıntı kalmış canım nihat hatipoğlu hocamız diyor
(485 puan) tarafından
Rüya aleminde gezen ruhları ise ellerinde nasıl kalıntı oluyor? :)
tarafından
Nihat hatipoğlu demisti canım aynı sey benim ve kızımında basnq gelmisti netten baktm öyle demisti
(485 puan) tarafından
Yorum yapmayacağım.
tarafından
Canım benim Aynı şey Benim de başıma geldi Ben de İnternetten araştırdım Nihat Hatipoğlu'nun bu videosunu izledim ben de sana söyledim
-Reklam-
+1 oy
(5,044 puan) tarafından
Bir çeşit mantar o. Kına falan yakmamışlar yani. Bir zararı yok
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Akşam meyve yediniz mi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Amaaa ilk kez duyuyom 
0 oy
tarafından
Turunçgiller çok yiyince de oluyor 
(10,411 puan) tarafından
Alakası yok bence ki benden çok turunçgiller yiyen yoktur heralde bunun başka Bi açıklaması olmalı
(146 puan) tarafından
Yok turuncgiller çok yemiyoruz
tarafından
Benim Bi aralar avuç içlerim ve ayak altında turuncu kına gibi kızarırdı. Doktora gitmiştim, doktor çok turunçgiller yiyorsan olabilir demişti..
(485 puan) tarafından
Evet çok fazla turunçgiller ve Havuc yiyince olur ama bu ayrı bir durum. Mantar bu. Adını unuttum şimdi ama bulacağım.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ortak yediğiniz içtiğiniz bişi dokunmuş olmasın.? 
0 oy
(812 puan) tarafından
Hayırdır inşallah
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Buna doğru düzgün Bi açıklama bulunamadı sanırım çok insanda oluyo Bi deri hastalığımı acaba kardeşimin ve cocuklarininda basina gelmisti
0 oy
(15,695 puan) tarafından
Bir deri hastalığıdır bu ama nedir bilmiyorum
(146 puan) tarafından
Ay hepimizde var sabah uyandım aynı anda
0 oy
(190 puan) tarafından
Tabi ki de hurafe ama benim duydugum ruhunuzun üç harflilerin düğününe  katıldığı.
(146 puan) tarafından
Bende öyle duydum ama inanmamıştım bı kere sadece bende olmuştu hepimizde olunca
(190 puan) tarafından
Boşver  yine de çok takma zaten korkarım ben öyle şeylerden çocuklara filan da belli etme kim bilir belki doğrusu hurafe dediğimiz şeylerdir üstüne gitmemek lazım
0 oy
tarafından
Dün mız yedınız mı aılecek
(146 puan) tarafından
Yok yemedik
0 oy
(485 puan) tarafından
Bir tur mantar o, adını unuttum. Nemli ortamları sever. Rüya aleminde unicornlar boyamadi ellerinizi yani ahahahah
(4,152 puan) tarafından
nemli ortamdan kastin ne canm . ben defalarca oldu ama bir tanesi cok urkutucuydu elimin tamainda vardi iki elimde ve bildigin biram buram kina kokusu vardi daha ilk oldugunda cok korkmustum ama me aci ne bisey bir hasta kaldi kokususda goruntusude.

ama turuncgil falan alakasi yok yani bnce
(485 puan) tarafından
Turunçgille alakası olan başka bir durum daha var ellerin ve ayak tabanları in turunculasmasi ile ilgili. Ama burada bahsedilen şey o değil.

Burada bahsettikleri şey bir tur cilt mantarı. Kına gibi de kokabilir. Yaz günü, eller ayaklar terleyince mantar üreme imkanı buluyor. Ailede  herkese birbirinden bulaşmış ve üremiş işte, olay bundan ibaret.
(4,152 puan) tarafından
benm kis gunuyduu doktora gittim ve bilemedi mantar diyolar mantar mi dedim kim dio bumca yillik doktorum bole mantar gormedim  dedi.  peki ya ne dedim bilemedi
(485 puan) tarafından
Tamam ablacım, cinler kına yaktı siz uyurken. Ben ikna oldum. Tamam?
(4,152 puan) tarafından
ben cin dedim  mii. bi yerden duymussun mantarda mantar oyle bisey yok dedi doktor diyorum neden anlamak istemiyosun illaaa dinle alaksini kurmayacaksin ya alalalah
0 oy
(119,326 puan) tarafından
hepinizde mantar olmus
0 oy
tarafından
Mantar canm o benmde başıma geldi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 151 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 153 göst.