0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Evde tek kalmayı ,saatlerce müzik dinleyerek yalnız yürümeyi , akşam yuruyuslerini , plansiz hareket et etmeyi , TV karsisinda saatlerce kahvaltı yapmayi 

Oğlum var 2 yaşında varlığına bin şükür ama özlüyorum bazen işte 

12 Cevaplar

+1 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben  KEL memnun oldum :))
(3,259 puan) tarafından
Tek olman mümkün değil. Surdan bahçeye inemiyorum iyi saate
(307 puan) tarafından
Merhemi bulursanız bizlede paylaşın
(3,259 puan) tarafından
Merhem zaman :)))) bekleyeceksiniz çocuklar büyüyecek
(307 puan) tarafından
Onlar büyüyene kadar yaşlanıyoruz ya
(3,259 puan) tarafından
Yapacak ne var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin gurbettemi canm
(350 puan) tarafından
Hayır canım değiliz ailem de burda ama ne bileyim işte öyle hissediyorum arada
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz valla öylede olmiyo ya gecen kizim babasıyla dedesigile gitti 5 6 saat yoktular evin icinde ses yok seda yok o kadar skldimki:D
(350 puan) tarafından
Bazen çok bunalinca öyle hissediyorum ne bileyim
(13,825 puan) tarafından
Evet bazen bende oyle diyorum ama gezmeye gitseler babasiyla sanki hep varmislar gibi hayatimda kocamab bir bosluga dusuyorum Rabbim acilarini gostermesin
(22,070 puan) tarafından
Amin canim onlarsız neyin tadı olurki Iyiki varlar
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Çok normal bunu sucmus gibi söyleme. Oğlunun çok az zamanı kalmış. 4 yaşında kreşe gider. O zaman bunalrin hepsini yaparsın. Bnde öyle diyrodum kızım oldu çoğu şeyi arkadaşım gibi onunla yaptım zaten. Ki sadece 3 yaşındayken bana arkadaş olmuştu. Sonra kreşe gitti bn tek yapılacak herşeyi yaptım. Çok az kalmış. Sabret canm 
(350 puan) tarafından
Çok şükür herşeyi anlıyor birlikte oyun oynuyoruz bir kaç kelime vs kullaniyo ama arada böyle hissediyorum
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Biraz büyüdümu beraber yaparsınız cnm benim kızım 9 aylık bende istediğim gibi hareket edemiyorum  duşta suyun altında istediğim kadar yıkanmayı özledim  ama şimdi bir sabun iki şampuan bir lif su dökün ve çık bu kadar 10 dakika sürmüyor 
(350 puan) tarafından
Öyle tabi canım az büyüseydi
0 oy
tarafından

2 dakika babasıyla bakkala ekmek almaya giderken bile bir değişik oluyorum ben bir anda sessizlik kaplıyor heryeri ben de isterim dediklerini yapmayı hatta bende özledim ama bir kaç sene sabredecez :D

(350 puan) tarafından
Öyle valla :D
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Oğlum daha yeni doğmuşken 15 günlük falanken gece besik sallarken düşünmüştüm ya daha 20 yaşında su halime bak dedim kendi kendime yaşıtlarım sabaha kadar tlfonla oynar gezer tozar bem burda besik sallıyorum dedim kendi kendime ama O piskolojiyle şuan şükür çevremdeki bebeklerden uslu gaz problemi bi gün olsun yaşamadık 8 aylik olduk bile 
(1,048 puan) tarafından
Şuan ozlemiyorum doğrusu esim bırakalım gezmeye gidelim diyo ben oğlum olmadan gitmem diyorum valla hic bi yere bırakmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Oğlunu gönder 2 saat aileye özlersin hemen:)
0 oy
(119,343 puan) tarafından
ama cocuksuz evde bombos oluyo bee
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben de cok özlüyorum:( boyle deyince de hemen sükürsüz anne oluveriyorsun yalniz dikkat et herkesin yaninda söyleme:)
0 oy
(2,596 puan) tarafından

2 gün ayrı kal bir daha özlemezsin :)

0 oy
tarafından
Bende çok istiyorum uyumayı gece yüz üstü uzanıp sabaha kadar deliksiz uyumayıda çok özledim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 366 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 592 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 464 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 340 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kubosss35 (4 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,662 cevap

34,875 kullanıcı