0 oy
34 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle normalde hiç kavga etmeyiz sadece aileler yüzünden tartışıyoruz eşim işten çıktı yanında oldum annesi kayinpederimle evleri ayırdı eşim annesine de bakmaya başladı 2 kira 6 fatura birde 6 aylık bebeğimiz var yine yanında oldum rızkı veren Allah o yüzden o konuda içim rahat düşünün evlendik koltuk alcaz annesi de kendine Bi koltuk takımı seçti onada alındı neyse evlenelim 2 yıl oldu 2 yıldır teyzeme gitmiyorum ama bende o kadar hakkı var ki butun mutfak eşyaları mı çeyizi nevresimleri her şeyi teyzem aldı öyle hakkı var yani geçenlerde yanına gitmek istedim eşim izin vermedi çok direttim yüzünü astı ben de dinlemeyip çıktım gittim peşimden gelir zannettim önümde kanguru ile bebeğim, arkamda sırt çantam ,elimde valiz ile annemin yanına gittim 5 gün boyunca beni aramadi sormadı daha sonra tekrardan evime gittim bir de ne göreyim Kayınvalidem Görümcem kaynım eltim herkes bizde kahvaltı ediyorlar Sanki benim gitmemi beklercesine günlerini gün ediyorlardı çok moralim bozuldu o 5 gün boyunca ben onun için üzülürken böyle Bi ortamla karşılaştım velhasıl kelam 2 gündür konuşmuyoruz aynı evin içinde 2 yabancı gibiyiz ne yapmalıyım ilk adımı ben mi atmalıyım normalde hep ben atarım ama bu sefer çok kalbim kırık 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Violet (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ceren12 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 485 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 210 göst.