0 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Şimdi kizlar benm adetim gecikti biraz ev işi ağırlık falan baktım 3 gün aferdersiniz pembemsi sümük gibi yapış yapış akıntım oldu adete giridm sandım iki gün boyunca hafif pembemsi akıntı yapışık ama sonra çok şiddetli ağrım oldu 2 gün ayağa kalkamaz oldum ağrıdan midem bulaniyordu sabah kalktigimda yemek yiyelim yoktu dün akıntı birşey yoktu bugün baktım biraz kırımızı kan gelmiş neyse dedim banyo girdim kizlar abdest alırken et parçası düştü kalın anliyamadim daha önce hiç görmedim et parcasini hep kan vardı ama bu kalın et parçası 

Kizlar eşimle aram iyi değildi post açmıştım şuan düşünüyorum da o kadr rahatsizdi acaba hamile mi kalmistim düşük yaptım o et parçası geldi dün bitki çayı baya içtim biraz rahat oldum öncesi hep sancım vardı tuvalete bile gidemiyorum diğer adet sancısı gibi değildi 

Kusura bakmayın bir size sora bildim başka kimseye soramazdim 

Foto çekmedim ama elimin işaretli yeri kadr vardı parça kizlar mideniz bulanır diye yada normal mi o et parçası ilk defa gordum

image

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah Allah acaba gerçekten düşük mü yaptım anlattıklarına göre normal adet gibi değil keşke atsaudin fotoyu 
tarafından
Anlimadim ki elime aldım baktım kalın et parçası sonra öyle değildir dedim attım ama şuan pişman oldum keşke atmasaydim fotosunu bari cekseydim
-Reklam-
0 oy
(657 puan) tarafından
Düşük yapmış olabilirsin
(657 puan) tarafından
Acile ultrasonla bakalar parça falan kalmış olabilir
tarafından
Pki canm acile gidip ne decem kafam karıştı çok üzüldüm
(657 puan) tarafından
Düşük yaptım galiba de bakarlar zaten geçmiş olsun
tarafından
Git tahlil de bile çıkıyor icinde parca kalmasin hemde ilac veriyolar ben aynisi yasadim mop diye bisey dedilerri
tarafından
Teşekkürler canm ❤️
0 oy
tarafından
Düşük yapmissn kiz
tarafından
Ciden mi ayy çok üzüldüm ne yapım şimdi morelim bozuldu keşke önceden tedbir alsaydim belki böyle olmazdi
tarafından
Kız ama doktora gitmen lazim cnm senin
0 oy
(916 puan) tarafından
Canım bi doktora görün bence belki de düşük yaptın parça falan kalırsa kötü olur çok geçmiş olsun 
tarafından
Saol canm olmadı özele giderim
0 oy
(351 puan) tarafından
Kanda gebelik testi yaptır istersen düşük yapmış olsan bile değerin hemen sıfırlanmaz ordan anlarsın 
tarafından
Çıkar mı kan testinde anlar miyim
tarafından
Aynen eğer parça düşmesinden çok vakit geçmediyse hemen kan aldir. Beta HCG hemen dusmuyor
(351 puan) tarafından
Evet canım benim kimyasal gebelik olmuştu aynı dediğin şekilde test yaptırdım kese falan yoktu ama değerim 13 falan çıkmıştı
0 oy
tarafından
Ben daha once dusuk yaptim cok fazla kanamam ve cok buyuk et parcalari dusmustu ama sizinki yeni olabilir istersen bi test yap 
tarafından
Eczanede alıp evde kendim yapsam olur mu yoksa kan mi vermem gerek
tarafından
Evde dene cikmasa doktora git cunku eyer dusukse parca kalmis olabikir
0 oy
(567 puan) tarafından
Ben düşük yaptığımda öyle kalın et parçası gelmişti canım sende düşük yapmış olabilirsin bir doktora git istersen içerde parça kalmasın
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Düşük yapmış olabilirsin canım bi doktora gitseydin keşke
0 oy
(7,533 puan) tarafından
Et parcasi dustuyse dusuk yapmissin
0 oy
(917 puan) tarafından
Hastaneye git düşük gibi gözüküyor 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Düşük yaptığını sanmam ya Bi kaç gün geçmiş adetinden düşen şey toplu iğne başı kadar felan olması lazım. Belki az daha büyük. Düşmemiş dahi olabilir belki miyom felan olabilir ama miyom da kendi düşer mi onu bilmiyorum 
tarafından
Bilmiyorum ki şuan doktora da gidemiyorum test alıp evde yapsam birşey çıkar mi
(3,259 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum çıkabilir de cikmayabilir de denemekte yarar var
0 oy
tarafından
canım o parça duruyorsa bir bardağa su dök. Onu ezmeden suyun içine at. sabah bak. bebekse belli oluyor.
tarafından
İşte attım keşke atmasaydim çok pismanim
tarafından
Evdeki yapacağım teste belli olir mi
tarafından
yap sen bir. Olmadı doktora git.
eğer düşükse üzülme. Sağlıklı embrio mutlaka tutunur. Sağlıksız embrionu ise vücut atmak için uğraşır.
tarafından
İstemiyorum zatn üzüldüğün tek şey et parçası bebekse günahım geliyor benm yüzümden öldü diye
tarafından
Canım emin ol sağlıklı olsaydı hiç bir temizlik,hiç bir ağırlık kaldırma ona bişey yapamazdı.
0 oy
tarafından
Düşük yapmış olabilirsin canım bi doktora git mutlaka anlat baksınlar parça falan kaldıysa tehlikeli 
0 oy
(7,699 puan) tarafından
Benim doğumdan sonra geliyordu öyle et parçaları 
0 oy
(752 puan) tarafından
Kız fotuyu atsan. Yukarda belirtilen ona göre girip daha net cevaplandırdı sorun anlattigina göre sanki düşük gibi olmuş 
tarafından
***** gibi gittim attım sonra aklıma geldi hamileysem düşük yaptıysam diye off keşke atmasaydim
0 oy
(616 puan) tarafından
Sonrası normal adet oldunuz mu? Yada kanama başladı mı merak ettim. Belki hala hamlesinizdir diye düşündüm 
tarafından
Hayr kan az birşey vardı oda ağrım çok şiddetli olduğu için ondan sonrası olmadı hep ağrım vardı eşime bile soyleidn ama anlamadım hata eşim bile sen niye bu kadr kötü oluyorsun dedi bende normaldir adet dedim keşke hastaneye görseydim çok pişman oldum
(616 puan) tarafından
İçimden bir ses hamilesin diyo. Bence bir doktora git hemen yada test yap
tarafından
Kız istemiyorum hamile olmak ama ne bilim üzüldüm et parçasına o bebek mi diye günahım geldi doktora yarın olmadı gitcem acil bakarlar dimi
(616 puan) tarafından
Bakarlar. Hatta akşam acile gidip durumu anlat o zaman da bakarlar
tarafından
Eşime dedim boş boş beynini öyle şeylerle yorma birşey yok dedi mecbur yarın gizliden gitcem
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Ayyy aynı şeyleri yaşamışız ayniiiii 
tarafından
Pki doktora gittin mi gebelik var miydi
(1,369 puan) tarafından
Valla canım doktora gitmedim. İdrar testim negatif çıktı dediğin şekilde kalıp bişey düştü ama belki kan pihtisidir yani bana çok olur suphelenmedim. Yakın çevremde düşük yapanlar oldu onun kanaması çok çok uzun ve ağrılı oluyormus. En az 1 ay devam eden kanama oluyor yani
tarafından
Yok benm ki şuan ağrı yok az kanamam var
(1,369 puan) tarafından
Sanmıyorum valla görümcem gözümün önünde düşük yapıyormus haberi yoktu. Baya canı yanıyordu adete göre çok daha uzun süren ve ağrılı kanama
0 oy
tarafından
Bence de sanki düşük yapmışsın bı foktora gitmende fayda var 
0 oy
(791 puan) tarafından
Düşük yapmşsn

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 773 göst.
2 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.