0 oy
775 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar merak ediyorum yanlis anlasilmasin ama bebek oyle kolay olmuyor kondomla korununca  yuzde 99  koruma oluyor bu yeni cocuk dogurmus gebelik dusunmeyenler neden sagliksiz garantisiz yontemler kullaniyor sonra insallah hamile degilim diyorlar ustune bir de bunu biri bana anlatsin lutfen 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ilk kez haklı buldum seni:D

-Reklam-
0 oy
(15,743 puan) tarafından
Allah veriyor canım onlara sormuyor ister misiniz diye 
tarafından
Korunmadan iliski yasarsa Allah verir tabi
0 oy
(360 puan) tarafından

Boşver kafanı takma böyle şeylere :D

0 oy
(1,698 puan) tarafından
Bunu ben de sorgulamıştım. Sonuç: Erkekler kondom kullanmak istemiyor. 
0 oy
tarafından

Valla canim kondomla korunuyoruz ama her seferinde doktor gibi elini yika onu tak falan çok fazla cinsel yasantimiz olmamasına ragmen gecen sıkıldım spiral düşündüm.. 

(2,267 puan) tarafından
Çok fazla mi titizsin:)
tarafından
Hassasım biraz bir de elimiz kirli sonuçta yani :)
(2,267 puan) tarafından
Bende de var hassaslik ama hiç bu konuyu düşünmemiştim :)
tarafından
:D hahaha aklina getirmek istemezdim
0 oy
tarafından
Bi yerde haklisin ama yeni doğum yapıldığı için hamile kalma daha kolay oluo 
0 oy
(119,441 puan) tarafından
Kondom yuzde 99 koruma saglamiyoki
tarafından
Sagliyor canim
0 oy
tarafından
Kondom nedr çok cahilim
Şapka bacim
tarafından
Teşkür edrm canlar kondom diyince anlamadm  diğer adni biliyorm şeker diye yanlsla almıstm Bi ara bekarken hahah
(2,201 puan) tarafından
Seker diye nasil aldin kiz birak smdi yeme bizi :)))))
Kiz anlatsana paketi actin baktin seker degil naptin ☺️
tarafından
Vlla kız bu nasl şeker dedm kasada brktm tabi geri :) lise 9
0 oy
(924 puan) tarafından
Kondomun delik çıkma ihtimali var canım ben 29 gün geciktim bu korkuyla sürekli stres oluyorum iğne yaptiracam sagliksiz biliyorum ama spiral benim için uygun değil 3 çocuk var ucude küçük kayma riski çok yüksek vücuduna uyum sağlamazsada kayarmis hapı zaten unuturum aylık iğne yaptiracam 
0 oy
tarafından
Kondom yuzde 99 guven saglamiyor saglamiyor cevremde cok korunuo hamile kalan sperial takili oldugu halde hamile kalan 
(2,891 puan) tarafından
Ben hamileyim kondom varken oldu patlak da değildi. Annem de bana kaldığı zaman spiral varmış mesela. Olacak olan her türlü oluyor Allah verdi mi is bitmiştir
tarafından
Kesinlikle canm
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sağlıksız ama en kolay en maliyetsizi.. en pratiği:D 
0 oy
(2,917 puan) tarafından
Benimde hep sormak istedigim şey ama hadi diyorum münakaşa girmeyelim 

Bende anlamiyorum yani daha güvenli yöntemler de var sonra o annelere zorluk oluyor 2 küçük  çocukla bide ilk cocuga yeterli ilgiyi veremiyorlar diye dusunuyorum ben.

Bende 7 ay oldu dogurali hiç tereddut bile etmedim ya hamileysem diye çünkü dogum kontrol hapi kullanıyorum ki ben hemen hamile kalabilen birisiyim
(2,891 puan) tarafından
Ben doğum kontrol hapı kullanırken iki kere hamile kaldım hemde hiç unutmadıgm halde. Bir ayda iki kere yumurta bırakıyorum bende ve o zaman bebeğim yoktu. Yani anne olmamıştim ama erken ölü doğumum vardı. Ve o iki bebek de düştü. Demek istediğim olan oluyor ne ile korunsan boşa bu kadar emin konuşmak pek doğru değil
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Allah nasip edecekse eğer yüzde 1 ihtimal yeterli canım 
0 oy
tarafından

Patlak olursa yapck bişey yok :)

tarafından
O yuzden yuzde 99 canim
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ben daha o seviylere gelemedim malum daha ilk gebeligim sonrasinda Allah kerim artik
0 oy
tarafından
Bizde bir sure kullandik ama normal dogum dikislerim fazlaydi dikis yerlerini acıtıyordu. Tahris ediyordu artik kullanmayi bıraktık
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Cnm riski varsa her turlu rabbim veriyi benim bir tanis ablam var kadin kordonlarini baglati kendiligine sokuldus hamile suan herkes sokta 
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Erkek kondom kullanmak istemiyor olabilir mi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 240 göst.
5 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 555 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 325 göst.

380,729 soru

11,399,287 cevap

34,923 kullanıcı

...