0 oy
67 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (34 puan) tarafından
Kızlar hastane kontrolüne gideceğiz ama kurban bayramında anca gideceğiz çünkü suan mardindeyiz ve kafama göre iyi bi doktor bulamadım burada. 

Kayseriye gidince doktora özellikle bunun için götüreceğim o zamana kadar içim içimi yiyecek belki başına gelen olmuştur diye sorayım dedim. 

Benim oglumun ilk doğduğunda cok güzel saçları vardi herkes bayılırdi uzun yumuşacık saclari var diye dillerinden dusurmezlerdi. Yukardan bağlardim hatta oyle diyim. 

bir yaşına girince kestik saçlarını şimdi alnının iki tarafında da cok bariz fazla açılma var. Arkalarda da ayni şekilde küçük yerlerde açılma var yine. 

Saçkıran değil ondan eminim ama neden oldu anlamıyorum fikir verebilecek var mi aranızda??

(Bebek bölümüne yazdim ama cevap verilmemiş belki burada bilgisi olan vardir)

1 cevap

0 oy
(356 puan) tarafından
Nazar olmuş olabilir canim yaşında girmeden önce dökülüyo normal ama yaşından sonra dökülmez diye biliyorum nefesi kuvvetli birisine okut istersen 
(34 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum:( burada yine tanıdık yokta onu da anca Kayseri ye gidince okutabilirim canım. Teşekkürler
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
13 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysenurbldk (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 236 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
0 oy
1 cevap 61 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kubb (17 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...