0 oy
234 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (323 puan) tarafından
3 aylıkken başladı şuan 4.5 aylık ve hala aşırı çok dökülüyor saçım emziriyorum.Ne kadar süre daha devam edecek bu durum yaşayan hanımlar biliyor musunuz yakında kel kalacağım...

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gebelik de duran saç dökülmesi gebelik sonrası birden artıyo canım yakında durur ama sen gebelikte kullandığın vitaminleri kullanmaya devam et emzirmek çok fazla vitamin kaybetmeye neden olur takviye alman şart 
(323 puan) tarafından
Multivitamin,demir ve d vitamini kullanıyordum.Emzirirken tekrar kullanılır mı ki acaba?
tarafından
Kullanılır canım kadın doğum da asm de ki ebe de söylediler bana devam et en az 6 ay diye gebeyken bebegin için içtin artık kendin için içeceksin demişler di
(323 puan) tarafından
Peki teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 aylıkken bitmişti benim dökülme 
(323 puan) tarafından
Herhangi birşey kullandınız mı?
tarafından
Vitamin vermişti Dr ama çokta icemedim valla yalan olmasın
(323 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Vitamin kullandığın haldemi dkuluyo
tarafından
AA ozamn içme canm daha öyle demisse   sağlık ocağına gidersen hemsirene Şyle bak ne dyo kuzum
(323 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz bir gitmek gerekiyor ..
tarafından
Bebeği gotrmuyon mu cnm sağlık ocağı na sen
(323 puan) tarafından
Yok ben doktorda yaptırıyorum aşı ve kontrollerini
tarafından
Ozamn syle
0 oy
tarafından
Aynı durumu yasiyorum tutam tutam dökülüyor evsupurmekten gina geldi bı de uzun ve kıvırcık eşim bile şikayetçi artık bu durumdan
(323 puan) tarafından
Evi süpürmek,banyodan sonra taramak korkulu rüyam oldu..
tarafından
Aynen benim de öyle doğumdan sonra bı sure daha multivitamin kullandım vitaminler bitince saç dokulmem başladı tekrardan mi alsam diye düşünüyorum halsiz de düştüm
(323 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum sanırım başka çözüm yok
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Sağlık ocağına git canım doktor ilaç yazıyor bide şampuan onunla yıka geçer inşallah emzirme döneminde oluyor korkma
(323 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(359 puan) tarafından
Oğlum 15 aylık hala avuç avuç dökülüyor canm saçım bazen kel kalıcam diye korkuyorm vallahi
(323 puan) tarafından
Off demeyin öyle çok uzun sürmüş :(
0 oy
(267 puan) tarafından

Off aynı sorun bendede var benimkide 5 aylık ilk kez yemegimden saç çıktı çok dökülüyorr :(

(323 puan) tarafından
Birşey kullanıyor musunuz ?
(267 puan) tarafından
Yok kullanmıyorum
0 oy
(360 puan) tarafından
Doktora git canm durana kadar başında saç kalmaz.ben gittim kan değerlerine baktı ilaç karışımlı özel şampuan verdi 2 ay içinde tamamen durdu dökülmesi
(323 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz dermatoloğa mı gittiniz?
(360 puan) tarafından
Cildiye ye gitmistim ben
0 oy
(113 puan) tarafından
mutlaka sülfatsız tuzsuz şampuan kullan ne kadr kimysal olmazsa senin için o kadar iyi olur benim kullandığım şampuanda da doğal istersen önerebilirim 
(113 puan) tarafından
likit keratin tuzsuz sülfatsız keratin şampuan canım :)
(323 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakacağım ona :)
(113 puan) tarafından
durumunuz varsa saç kremini de tavsiye ederim şampuan doğal olduğu için saçı biraz sertleştiriyor :)
(323 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkürler alırım onu da öyleyse eğer
(113 puan) tarafından
ne demek :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
13 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysenurbldk (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mekace (1,532 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
16 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Babyyy123_ (1 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,521 cevap

34,711 kullanıcı

...