0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar bayrama kadar kaynanam dayım iyidir hoştur bazen boştur ama sıkıntı yok 

Neyse oğlumda var 6 aylık böyle sevince kendi oğluymul gibi seviyor labı doğal hakkıdır torundur sonuçta ama içten içe kıskanıyorum ilk çoçukta ondan heralde

Sizinkiler nasıl

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sevmese bir dert sevse bir dert vay bu kaynanalarin haline
(85 puan) tarafından
Doğru
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Benim henüz doğmadı ama görümcem yeni doğum yaptı bebeğe o kadar kaba davranıyor ki şimdiden nasıl uzak tutsam diye düşünüyorum yazık görümcem de farkında ama annesi diye bir şey diyemiyor 
0 oy
(633 puan) tarafından
Benim k.v samimi sevse kıskanmam. Bizimki yapmacık.
(494 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık vallahi benm yapacağım yorum olmuş tam
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bnm.kayinvalidem de öyle bacım sadce ona göre değil anneyiz sonuçta 9 ay karnımızda taşıyoruz normal bence 
0 oy
tarafından
Benimde ilk ama oğlumu sevmeleri benim çok hoşuma gidiyor mutlu oluyorum 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
İçten içe sevmeleri beni daha cok mutlu eder 

Evlat ceviz torun ceviz icidir der hep babam ❤️

Bence bırakın doyunca istedigi gibi sevsinler torunlarını ☺️
0 oy
(119,342 puan) tarafından
bizde seven yoktu rahattim
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Hiç kıskanmıyorum daha çok mutlu oluyorum
0 oy
tarafından
İlk zamanlar annemden bile kıskanıyordum ben şimdi alıştım canım büyüyünce gecer
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Benim oğlum 3.5 yaşında anneanne, babaanne, dedeler cok sever benim de çok hoşuma gider. Çocuğu ben doğurmuş olabilirim ama onların da canı kanı asla kıskanmadım kıskanmam da
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Benim hiç öyle bi kıskançlığım yok sorun bende mi acaba
0 oy
tarafından
Benim kayınvalidem biraz değişik seviyo dedesine babası bak bak diyo (dengesiz) halasina annesi bak bak diyo. Annesi benim babasi oğlun diyemedim ona yanıyorum. Bir daha öyle bir şey derse dicem. Çok saçma değil mi yani
0 oy
(65 puan) tarafından
Valla adın kaynana olmaya görsün yaa. Kendi anneniz sevınce de kıskanıyo musunuz çok merak ediyorum. Babanesi sevmese bu sefer çok ilgisiz diye dertlenirsiniz. Onunda kanı canı. Bide ilk çocuk biz dogurmuyoruz dunya üzerinde kıskanacak ne var ki. Kimse çocuk görmemiş değil bence. Sen sevsin istemezsin ve bunu farkederler sonra yarın bi gun eltınin görümcenin vs. çocugu olur onu severler bu defa dersın bnm çocugumu ayırıyolar.
0 oy
(752 puan) tarafından
Ay benim ki düzgün sevse gam yemeyecem essek kızı köpek çocuğu diye seviyor . Bizim herife dedim demesin öyle diye eşim de oralı olmadı sevdiği için içten seviyor lafına takılma dedi . Gayri bosladim ama her dedikçe içimden ya sabır çekiyorum sanki alttan alattan laf sokuyor gibi hissediyom büyük yasli diye seslnemiuom eşimin hatirjna 
0 oy
(752 puan) tarafından
Ay bide kucağıma almama laf ediyor kucağa aliatiracan diye. Dinelemdim onu bebeğim ağladıkça aldım daha küçük onun bana ihtiyacı var tabiki Alaçam dedim şimdi ikinciye hamileyim şimdi gene başladı çenesi ilkini aldın bunu kucağına falan alma diye ya çocuk ağlayınca karşına geçip izleyin mi yani nasıl gönlüm el versin o çocuk niye ağlar ya açtır ya gazı vardır ya da altı pistir karşına geçip susmasını nasıl bekleyim bazen bu Kaynanalar konuştu mu bogaKni sikasim geliyor çok biliyon sen diye.  Kendi kaymanasi kucağına aldirtmamia ya hiç işten güçten emzirmeye bile fırsat bulamamış bizi de öyle etmek istiyor heralde kıskanıyor mu ne . Suratını göresim gelmiyor inanki

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 447 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 252 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.