0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (5,401 puan) tarafından
17 aydır daha adet olmadım kızlar zaten doğum yapar yapmaz spiral taktrdım sürekli leke gelıyr yarın olıyro kesiliyor ne yapacağımı şaşırdım doktor geçen dyordu daha adet olacan gorunmuyor ama spiral olablr dyordu mesela ilk bşlarda wc de damla damla leke gelıp kesiliyırdu şmdide aferdesınz iç çamaşıra kan bulaşıyor yarın bakıyorum kesilmiş bşey yok nye bylr oluyor namazlarım da kılamıyorum bunun yuzunden

2 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Ben dün bir doktorun soru cevap postlarında gördüm biz spirali adet kanamasıni azaltması için takıyoruz diyordu sonrada lekelenme yapar az az gelir ve gibi bir açıklama yapmıştı ben çok dikkatli okumadım ama belki yazarsan cevap verir tanseli tosun profilde bir bebekl fotosu var
(5,401 puan) tarafından
Burdanmı yazmıştı cnm kullanıcılar da baktım oyle biri yok
(1,206 puan) tarafından
Yok anım Instagram'da
(5,401 puan) tarafından
Cnm istgramım yok vala eşimden bakarım da spiral takıp herks normal adet olıyro arkadaşımda düzenli olmuş ama ben öncedende baya düzenszdi 3 4 ayda bir oluyom
(1,206 puan) tarafından
İşte herkeste aynı etkiyi vermiyor genelde azaltır kanamayı filan diye cevaplari vardı soru cvrap postlarında ben ilgilenmedim cokfazla ama ara da gördüğüm şeylerdi işte sen bir doktora görün en iyisi birde adet tarihlerini güzel hesapla özürlü günlerinde her namaz vakti abdest alirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sprial herkese yaramıyor ya. Bir doktora görün istersen .namazlara gelince her vakit abdest alıp olabilirsin çünkü özür sahibi oluyorsun

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 1,969 göst.
15 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Papatyaaaaa (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 464 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 221 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 252 göst.