0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından
Kızlar son adet tarihime gire 35 haftalık hamileyim fakat bugün doktor bebegin 2 hafta geriden geldiğini ve gözlem altında olması gerektiğini söyledi haftaya eğer ayni durum olursa bir ilerleme olmazsa bebeği alicaz dedi böyle bir durum başına gelen var mi 

3 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından
Bir iki hafta ileride ya da geride olması eğer başka bir bulgu yoksa normaldir. İçiniz rahat etmiyorsa başka bir doktora daha gidin. 
(1,437 puan) tarafından
Sadece karin çevresinin geride olduğunu söyledi nst normal amniyo sıvısı normal kalp damar kan akışı normal dedi
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Belki geç döllenme olabilir . Baştan beri takip eden doktorunuz mu bunu diyen. İlk haftalar da önde çıkmıştı ultrason ölçümü dr erken döllenme diyerek adet tarihimi 1 hafta geri olarak kaydetmişti.
(1,437 puan) tarafından
Evet canım bastan beri takip eden doktorum bu haftaya kadar birşey yoktu bugün gittim katın çevresinin küçük olduğunu söyledi ultrason çektirdim orda da öyle çıktı bir hafta daha bekleyelim dedi ilerleme olmazsa alicaz bebeği dedi korkuyorum
0 oy
(1,000 puan) tarafından
33 haftalık tim ben canım ayni sen gibi kontrole gittim dedi iki hafta geride direk yatış verdi yanımda kimsede yok dedim gideyim bugün geri yarın geleyim riske ataman dedi direk yatırdı.. ve ben iki gün sonra doğum yaptım acil sezeryan oldum bir anda suyum geldi tabi erken geldiği için 25 gün kuvezde kakdi.. diyeceğim riske atma hep diyorum ikiyi eve gitmemişim .. Allah sağ Salim kavuştursun 
(1,437 puan) tarafından
Suanlik bir hafta sonra gel dedi bana da bebegin amniyo sıvısı gayet iyi kalbi damarlarındaki kan akışı gayet normal sadece karin çevresinde gerilik var dedi endişe ediyorum çok acaba beni de alırsa sezeryana kuveze girerse bebeğim diye:(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 152 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ezom (3 puan) tarafından soruldu

379,490 soru

11,360,387 cevap

34,838 kullanıcı

...