0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından
Kızlar gecen hafta devlet hastanesine gittim bebeğimin 2 hafta karin çevresinin geriden geldiğini haftaya tekrar gelmem gerektiğini söyledi 100 gr altında bebek kilo alırsa bebeği sezeryanla alırım anne karnında durmasının bir anlamı olmaz dedi dışarda beslenmesi lazim dedi aradan bir hafta geçti dedim devlete gitmeden bir özele gideyim özel deki ne diyecek özel deki de katın çevresinin 1 hafta geriden geldiğini bas çevresinin 2 hafta geriden geldiğini fakat bu doğuma alınacak bir sebep değil Gözlem altında tutucam bol hamur isi şerbetli tatlılar te haftaya yine bekliyorum dedi ben ne yapayım kime inanayim devletteki sadece karin çevresi diyordu 2 hafta geriden diyordu özel deki kafa çevresinin 2 hafta karin çevresinin 1 hafta olduğunu söylüyor acaba bebeğim bir hafta içinde kafa çevresi de mi geriledi uzun oldu ama akil verin kafam allak bullak çok üzülüyorum gerçekten

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence ozelden baska bi doktora dahagorun derim emin olmak icin 
(1,437 puan) tarafından
Üçüncü bir doktor daha çok kafami karıştırmaz mi canım
tarafından
En azindan daha bi emin olursun eltimin kizina iki doktor sıkıntılı demis en son ayni hastanede baska bi doktoradaha gorunmus ne alaka demis bence iyi bi hastaneye gidip ultrason cihazi iyi olan bi yerde kontrol edilmen canim nerde yasiyosun
(1,437 puan) tarafından
Canım bandırma da tek bir özel hastane var birde devlet hastanesi ikisine de gittim kliniği olan doktorlar var ama hepsi beş para etmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence bi başka doktora daha git. Evlatlarımız için çabalıyoruz herşeyi sonuçta iyi olsunlar diye. 
(1,437 puan) tarafından
Üçüncü bir bakış daha çok kafa karıştırmazmi ki canm
tarafından
Hayır neden karıstırsın. Biraz da doktorla konusma şekline bağlı. Dersin bakın siz 3. Dr sunuz böyle iken böyle dediler bu işin ilmini siz biliyosunuz biz size güveniyoruz ne olur acık acık söyleyin bu konu hakkında da fazla tecrübeniz olmayabilir bunun gibi konularda uzmanlık yapmıs bildiğiniz bi prof. a beni yönlendirebilir misiniz diye konus
0 oy
(119,126 puan) tarafından
sen bi dr daha git icin rahatlar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 89 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.