0 oy
1,109 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

En merak ettigim sey 

Ben spinal oldum ama dikmeden once bebek ciktiktan sonra hafif bayiltmislar o sirada doktora biberon getirdikmi diye sormusum kendisi abim gibidir baya anlatti guldu millet

Bide kizimin salyasi yuzume akti gosterirlerken ay bu salya akitio demisim 

Sizin varmi bole aniniz:D

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Yok spinal oldum kendimdeydim ben :D

Annemin rahminde kitle vardı onu aldılar genel anestezi oldu ameliyat sonrası babamla yanına girdik amcam yengem flan kalabalığız odada agliyodu annem kendi kndine bisiler diyodu falan babam yanına gitti sevda bitti ameliyat bak iyisin kendine gel falan diyodu annem babamı  odadan kovmustu hayatı sen misin dedi evet diyince git burdan diye bagirmisti :Dbiz şok tabi bende ilk defa öyle anestezi alan hasta gördüm ağlamaya başlamıştım öyle kalcak sandım :D
tarafından
Bende senin saçmalamaya çok güldüm :D salyasi akiyo böyle olmaması lazmdi geri sokun  der gibi :D
tarafından
Ameliyattan cikincada herkese anlatmisim videoya cekmisler hatirlamiom ama bana salya akitti diye :)
tarafından
Hahahaha öyle kalacak sandım diyor ya hahahaah
(101 puan) tarafından
Ay çok güldüm adamcağız ne güzel yaklaşmış konuşmuş aldığı cevap git burdannn :))))) Allah sağlık sıhhat versin hepsine ❤
tarafından
Ama napiyim ilk defa anestezi alan birini gördüm öyle oldgunu bilmiyordum ki :D

Amin canım cümlemize sağlık versin rabbim ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben genel oldum bende çocuk nasıl iyimi demişim bebeğim rahatsızdı doğduğunda
tarafından
Insanin aklinda ne varsa ona takilio demekki bende emzirmeye takiktim
tarafından
Evet öyle oluyomus
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Sezaryen değil normal doğum oldu bnim ama doktorlar kızımı kucağına alınca çok güzel kızın oldu bugün burda  ilk dünyaya gelen kızımiz dediler battaniye yada bir elbisesini alırız demişler bnde o sanciyla hepsini olduğu gibi bırakın demişim :)  Allaha şükür ederken onlar kızımin resmini cekmisler bn kızı falan düşünmüyorum bas bas şükürler olsun Rabbim diyorum alttan dikiş atiyolar doğum sancim o kadar acimadi falan demişim :)))
tarafından
Insam aciyla ne dedigini bilemio :):):)
0 oy
(2,241 puan) tarafından

ben ayilirken surekli iyimi demisim nasil iyimi sagliklimi diye belki elli defa sordun derler bide askim beni op demisim ona da cok gulerler taklidimi cikarip :ermm:

(2,241 puan) tarafından
yok ya cok utandiriyolar her konusu acildiginda :)))))
tarafından
Utanma hebisim ya bilimc altin  ne kadar guzel
tarafından
hahaha☺ aşkım beni öp mü kız güldürdün beni
(2,241 puan) tarafından
valla herkesin içinde icimden geleni disavurmusum :)))) allah hep guldursun canm
tarafından
ay amin kuzum ☺
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Normal doğum yaptım ama 2 sene önce ameliyat olmuştum eşimle sevgiliydik daha annem kız kardeşim hariç kimse bilmiyordu bana makyaj yapın kocam gelecek diye bağırıyorum kız kardeşim sen evli misin diyo evet evliyim 2 tane çocuğum var diyorum video çekmişler o kadar komik ki halim :D

tarafından
Cok guzellll :):) hahahaha
tarafından
Hahahahaaaa Allah seni yaa valla çok güldümm:D
(1,430 puan) tarafından
Adamı o zamanlardan kocam olarak benimsemişim ahahaha :D:D
tarafından
Vallaha hee iki çocukta yapmışsın 1.oldu sıra 2 .ahdi bakalım kız :D :D
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Ayyy butun hastaneye rezil oldum ayilirken canım yaniyoo beni uyutun beni bayiltin igne yapin bana ilac verin şeyim aciyo yardim edin  diye inlemisim avazim çıktığı kadar bagirmisim ameliyathane 1. Katta 9. Kata kdar cikmis sesim :D herkes koridora çıkmış kızın cok agrisi var herhalde diye annemle kardeşim agliyodu başımda :D

tarafından
O an kotude simdi komik oluo kuzum gecmis olsun :)
(2,931 puan) tarafından
Diyorm aglayana kdar video cekseydinz ya :))
tarafından
Yaaa hamilelik böyle birşey gizlerim doldu ve burnum yandı ay ağlıyorum kız hahahahhahahahah
(2,931 puan) tarafından
Ağlama kizz komik bişey gül gül :))
0 oy
tarafından
Bütün hemşirelere tek tek bebeğim iyi mi.doğru yu söyleyin demişim hiçbirine inanmamışım eşimede sormuşum yüz kere 
tarafından
Genel anestezimiydi
tarafından
Evet canım genel
(658 puan) tarafından
Hahaahaahaahha Allah hayrını versin okurken çok güldüm kusura bakma az kala doğuracaktır çocuğu :)))))
tarafından
:)))) daha anestezi verilmeden de ameliyatın ortasında uyanmam dimi diye sormuştum:))
0 oy
tarafından
Ben burnundan amilyat oldum kemik egrigi yuzunden  amilayt cikinca nurican nurican diye aglamisim esim esim  ya cekmis
tarafından
Kiz nurican esinmi
tarafından
Aynen cnm esim :D
tarafından
O degilde ben ne yazmisim ya esim esim ya  falan :D ah bu kalavye
tarafından
Hi bende anlamaya calistim :):)
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Bu bebek sızdırıyo değiştirin deseydin hahahahaha
tarafından
Hahahahahha ben hatirlamiom ki dedigimi ameliyat cikisida anlatmisim herkese bana salya akitti diye :)
0 oy
(659 puan) tarafından
Ben hep ayıktım esım yanumdaydı bebek gelene kadar bebekle beraber gıttıler cok aglamıstım annem gelemedı dıye saolsun ertesı gunu hemen geldı annem seker  hastası o tuzden heycan yaparım dıye gelmemıs doktorumla hep konustuk aglamamı o zaman bız bugun kız tarafı olalım dedı 
0 oy
tarafından
Normal yaptım :)))

Hamileyken eşim anestezi aldı küçük bir mide operasyonu geçirdi yanında sadece ben vardım içerden çıkardılar odasına aldık yavaştan kendine geldi yanımızda iki görevli var bu başladı karimmm bitanem seni çok seviyorum canım falan filan yalan söyleme leeennn dedim uydurukcu sana inanmıyorum dedim başladı ağlamaya ben yalan soylemem çok seviyorum ışte baya bir gulmustuk orda görevliler alisikmis tabi :)))
tarafından
Hahhaha kiz insanin icind3kiler aciga cikio seviomus iate
tarafından
Bir yıldır kolay kolay kurmayiz bu cümleyi birbirimize içimizde yaşıyoruz hep gerçekten :D ;D
0 oy
tarafından
Ne güldüm yaa hahahaha allah seni ahahahhaha
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ilk oglumu sezeryan yapmistim tam ayilmaya yakin o erkanin allah belasini vere demisim ama bikac kez demisim bi andanda esimde yanimda elime cicek tutusturmaya calisiyimus hem bana sòvūyon cicegi almaya caliyodun diyodu :))
tarafından
Ay kajkaha attim
0 oy
tarafından
Ben daha hic anestezi almadim ama esimle nisanliydik o ameliyattan cikti ben de ziyarwtine gittim babasi vardi basinda.  Gozu kapali benim numarami numarami sayikladi babasina. Arasanaa gelmedi mi gelecekti dedi ben de geldim burdayim merak etme dedim gozunu acti bikere opebilir miyim seni dedi ama yuzunde dikis var tendirdiyot dokulu buz uyguluyoruz Bes dk da bir sismesin die . Bir keree opeyim mi seni deyincee babasi ben cikiyorum odadan ne halin varsa gor sen hasta deilsin deyip kizmisti :))))))) cok utanmistim :))))
(2,840 puan) tarafından
Ahahahaa cok guldummm adam illa opecek seni :))) babasida ayri kapak yapmis yani hasta filan degilsinnn :)) cok yasa emi
tarafından
:))) guzel bir animdir :)) aklima geldikce ben de gulerim :))
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Benimle hep sohbet  ettiler bendr dedim ne kadar beklicez  daha bir baktım tepeden oglusum bana bakıyor doktor  dedu kız bunu biz kilolu bekliyorduk ya bu 3 385  doğdu dedi :D doktor yengemin amcasının oğlu şarkı söylüyorlardi telefonla oynuyorlardi  ya rahatliga  bak:D

0 oy
(290 puan) tarafından
Ben spinal istedim ama uyuşmayınca genel anestezi uyguladı doktorum. Çok korktum birine ters bir şey söylerim diye ama ameliyathanede kendime geldim, herşeyi hatırlıyorum. Ya bende etki etmedi ya da ameliyathanede uzun kalmışım tansiyondan dolayı, o yüzden ayılmış olabilirim belki.
0 oy
(119,224 puan) tarafından
Ben bekarken apandisit ameliyati olmustum ameliyattan sonra dr odaya gelmis bana bakmak icin adamin elini tutup ooof ammada yakışıklısin sen demisim bekarmısın nolur evliyim deme bana demisim  kardesim anlatti babam domates gibi kızardı abla dediydi bidahada dr yuzune utanctan bakamadim kendime gelince ☺️
(947 puan) tarafından
Evet bende ondan sacmalamaktan korkuyorum bide tesadüf bu ki  eski sevgilim eşimin arkadaşı çıktı bide düşün :D dersem onun yanında kıyamete bak korkuyorum gerçekten :D Allah hayırlı bayilmayalar nasip etsin hepimize :'D
(2,931 puan) tarafından
Esim hepsini biliyo valla burnumdan getirir :)
(947 puan) tarafından
Benimki de biliyor birini anlattım ondan önce en son  olani eğer kalkar da ondan bahsedersem yandık :d
(2,931 puan) tarafından
En buyuk korkum 1. De atlattik inşallah 2. De olmaz .d
(947 puan) tarafından
insaAllah canım :)
0 oy
(9,196 puan) tarafından

:) 

Ben genel oldum, ilk kendime gekdiğmde hemşireler yuzume vuruodu hadi aç gozunu die ismimi soyluolardı :) sonra ben kendime gelr gelmz midem bulanıo dedm ve kustm :ermm:
Sonra kızm kızm bebeğm nasl dediğmi hatrlıorm asansordeyken
Odaya alındğmda tamamen kendime gelmştm ztn ama gozlerm8 zor açıodm :) hiç sayıklamamşm
0 oy
tarafından
Ben çocukken ameliyat olmuştum 8 yaşında iken doktorun kolunu ısırmışım beni annemden kaçırıyorsun diye hastaneyi ayağa kaldırmışım resmen odaya getirmişler annem gelmiş elimi tutmuş bende annem gelsin annem gelsin annemi istiyorum diye bağırıyormuşum annemi istiyorum diye annem ben burdayım diyor git sen annem değilsin anneeeeee diye bağırmışım hastaneyi ayağa kaldırmışım işte 

bu kabul edilir mı 
0 oy
(148 puan) tarafından
Ben genel oldum sezeryanı cıkınca baygın halde bebeklerim nerde diye sormusum ikiz doğum yaptım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 200 göst.
0 oy
3 cevap 110 göst.
11 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busraıbrahım (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 397 göst.
31 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 843 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,030 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,514 cevap

34,809 kullanıcı

...