0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (335 puan) tarafından
Kızlar merhaba,bugün spiral taktırmak için ozel  bir hastaneye gittim takma aşamasında doktor alttan baktı muayene yaptı aşırı ağrı oldu ve rahmin kapalı hiç açıklık yok dedi anestezi altında sana serial takabiliriz dedi hiç bu şekilde taktıran var mı yardımcı olabilir mısınız?

3 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Aaa ilk kez duydum canim eğer uzun sure icin takdiriyorsan olabilr caninin yanmasin yeterki
(335 puan) tarafından
Rahim kapalıymış canım hiç açıklık yokmuş dayanamazsın acısına dedi doktor. Bir doğum yaptım ama sezaryan ile yanı şancı hiç çekmedim. Ve tamamen kapalıymış rahim inan bende ilk defa duydum ve çok şaşırdım
(1,370 puan) tarafından
Ozaman mecbur oyle yapican canim anastezi altinda
(335 puan) tarafından
Evet öyle yapicam mecburen canım acaba başına gelen var mıdır merak ettim nadir görülen birşeymiş
-Reklam-
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Kız ne var onun takılmasına 1 dk surmuyooo bilemedimmm
(335 puan) tarafından
Rahmim kapalıymış işte doktor öyle söyledi ve çok ağladım dayanamadım bu şekilde takamayız sana dedi bende şaşırdım ne yapacagimi
(15,821 puan) tarafından
Valla canım bende şaşırdım ve ilkkez duydumm bı dk sürmez anestezi yapmalarini
(335 puan) tarafından
Evet çok kısa sürecek dedi ama baygın olmam gerekirmiş acısına dayanamaz dedi doktor çünkü rahim kapalıymış ve önce onun açılması gerekiyormus bakalım hayırlısı saolasin canım
0 oy
tarafından
Doktorun bir  bildiği vardır bende sezeryanla doğumların yaptım benim çatı dar di  normal bir şekilde spiral takıldı ama sancım vardı 
(335 puan) tarafından
Sanci çektiyseniz rahimde açılma oluyormuş ben hiç sancı çekmedim ve tamamen kapalıymış rahim iğne bile zor girer buradan doktor dedi
tarafından
Anladım canım git taktir rahatla inslalh :)
(335 puan) tarafından
Inşallah saolasin canım
tarafından
Ne demek önemli değil canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Busraıbrahım (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,108 göst.
25 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy