0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evim müstakil eski yapımlı dün makinayı çalıştıracak tim deterjan alırken duvarın orda toprak baya vardı korktum kesin çaredir dedim eşimi bekledim geldi poşeti çekti toprağı temizledim deliği kapattım sabah kalktım mutfağa girdim kahvaltı hazırlarken çöp kovam yyerde dezgan altında birşey çamaşır makinasının arkasına kaçtı baktım fare dışarda deliği gördüm kazmis içeri girmiş off ne yapcam korkuyorum daa mutfagin kapısını kapattım bekliyorum kardeşim kızıma yemek yapsın getirsin  eşim ilaç getirecek akşam ama o zmna kadr ne yapcam başka birşey yapabilir miyim

3 Cevaplar

0 oy
(11,514 puan) tarafından
Anca sopayla kacirabilirsin canim ilaç olmadan başka yapılacak bisi yok kapıyı açık tutma mutfaktan çıkmasın deliği de taş koyup sivayın artık 
-Reklam-
0 oy
(37 puan) tarafından
Yapcak bir şey yok sopayla kaçıracaksınız akşama kadar durmasın orda
0 oy
tarafından

Kedi sok mutfağa yakalar hemen:D

Deliği kapatın güzelce sıva yapın olmadı dikkat edin canım bir ara banada olmuştur köydeyken fare değil ama kertenkele girmiş dolabın içine elim değdimi hatırlamam çocukkende bahçede fındık toplarken başak yapardım ağaçların dibine bakardım anlıcan kör yılan varmış elime dolanmıştı o gün bugün aşırı korkarım babam ikiye ayırmıştı yılanı:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 212 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 814 göst.
0 oy
11 cevap 237 göst.

383,120 soru