0 oy
57 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (940 puan) tarafından
Oglum 10 aylik  en gec bi yasina kadar sunnet ettirsem  sorun yasarmiyim bakimi ameliyat sonrasi vs... emekliyo  hareketlendii bayaa ondan korkuyorum..aslinda yeni dogan sunneti istiyordum ama saglik problemlerinden dolayi malesef yaptirmak  nasip olmadi  sizler neler yasadiniz ameliyat ve sonrasi surecte guzel anneler cevaplar icin tesekkurler simdiden

3 Cevaplar

0 oy
(485 puan) tarafından
Ben de 9 aylıkken yaptırmıştım. On gün kadar zorlandık, emekleme istemedi doğal olarak. Yine de çok zor bir süreç değil. 
(940 puan) tarafından
Saolasi canim insallah bizde atlatirizz
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Emin ol hiçbir şey anlamıyorsun ama sana tavsiyem bol bol ılık suyun içine oturt doktor tavsiyesi ve hemen iyileşti bu yöntemle oğlum ağrı kesici veriyorsun zaten bir şey anlamıyo doktorun dediklerini uygularsan hiç bir sorun yasamazsin
(940 puan) tarafından
Saolasin canim tesekur ederimmm cok istiyorum da sadece korkuyorum iste
(3,739 puan) tarafından
Korkma kuzum ne kadar küçük olursa o kadar iyi olur
0 oy
(586 puan) tarafından
Oğlum 11 aylık yeni sünnet ettirdik ilkgün ağrılı geçti ama ertesi gün normal hayatımıza döndük elh. sadece o bölgeye pansuman yaparken mızmızladı oda 3,4 gün sonra ses çıkarmamaya başladı, benimkide emekleme arefesindeydi, zaten ilkgün böyle kalkmaya falan çalışmadı yattı öylece ayağımızda, kalkınca orda bi ağrı olduğunu hissediyodu galiba 
(940 puan) tarafından
Gecmis olsunnn canim saolasinnn
(586 puan) tarafından
Valla benim içimde dertti yaptırdım rahatladım sende yaptır kurtul inş hayırlısıyla :)
(940 puan) tarafından
Aminnn canim.insallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde Furkimmmmm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
6 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pppppp (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
12 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
9 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...