0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (267 puan) tarafından

Yarin oglum lokal ile sunnet olacak insallah. 10 aylık. Öncesinde veya sonrasinda onereceginiz seyler var mi hicbir bilgim yok sunnet hakkinda erkek kardesimde abimde yok :) sonrasinda dikkat etmem gereken seyler neler acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(119,345 puan) tarafından
9 ay ve ustunr lokal yapilmiyi
(267 puan) tarafından
Doktorla gorustuk gecen hafta bolgesel uyusturarak yapacagim dedi ve bir kac doktorla daha gorustum onlarda yapiyor yani.
(119,345 puan) tarafından
bizim dr 9 ay ve ustune yapmiyodu kimildar tavsiye etmiyorum dedi extra 3 dr daha gittik hepsi aynindedi
(267 puan) tarafından
Dogrudur benim gorustugum bazi doktorlarda genel yapiyoruz dedi ama demek ki degisiyor. Bolgesel uyusturacagi icin kimildayacagini zannetmiyorum sagolun yorum icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim gozunu seveyim uyusturarak yaptirma feci travma yasiyorlar bak burdan bi arkadas perisan olmuştu hepimiz birden cok uzulmustuk onun bebegine gozunun önünde acı cekmesine izin verme uyutarak yaptir en sagliklisi travma olmaz hem uyaninca braz agrisi olur oda cok normal yani 
(267 puan) tarafından
Bu yontemi kullanan cok kişi var ne gibi bir travma oluşmuş. Yani biraz abartiliyor gibi geliyor bana cunku eskiden ne igne varmis ne uyusturma canli canli kesiyorlardi da birsey olmuyordu simdi bu rahatlik da ne olabilir. Ona bakarsaniz uyutarak yaptirmayin diyende cok ,uyandiginda cok aci cekiyor zor uyaniyor diyende mutlaka her iste oldugu gibi bununda iyisi kotusu var doktorda cok onemli
tarafından
Doktor cok onemli evet tercih senin dayanabilirim o halde dersen uyusturarak yaptir dedigim gibi burdan bi arkadasimizda cok pisman olmustu ve cok uzulmustuk ne gibi bir travma derken ? Oğlumu 21 aylikken sunnet ettirdik doktorumuz bize travma olusmasin diye uyutalim dedi banada mantikli geldi ve o sekilde yaptirdik eskiler beni baglamiyor canim ben simdiki zaman dilimiyle soyluyorum ve fikir verdim gerisi sana kalmis zaten simdiden cok gecmis olsun
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim doktor ağrı kesici verir zaten. Kartin bardak alin alt tarafindan 2 parmak kesip tam pipisini icine debk gelecek seklinde koyup o sekilde bagla bezi 1 haftaya bisey kalmaz zaten anlamiyorlar bile 1. Oglumu 10 aylikken 2. Yi 1 yasindan sonra kestirdik
(267 puan) tarafından
Cok sagolun yapacagim insallah biri daha soyledi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 46 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 55 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,310 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,664 cevap

34,885 kullanıcı

...