0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde (1,778 puan) tarafından
Kayınbabam sürekli oğlumun fotolarını atar wp sine, bende annemler, eşimin annesi falan olduğu için atarım ama başkası atınca yabancılar var nazar değiyor, ne zaman atsa çocuğumun başına bir iş geliyor, 4 gün önce kaynım, kayınbabam biri Instagrama biri wp ye atmıştı sinir olmuştum dün çocuğum parmağı kırıldı, geçende burnu kanadı, eşime dedim ne zaman resimlerini paylaşıyorlar çocuğuma nazar geliyor, bide büyümüş küçülmüş gibi pozlarda verir, arayınca dicem hep resim attiyorlar ondan nazar değiyor diye 

4 Cevaplar

0 oy
(7,971 puan) tarafından
Kesinliklee nazardan Miranda 2 kere dudagi patladi megersem kaynanam o gün bi kaç akrabaya resmini göstermiş cocuk mahvoldu 
(1,778 puan) tarafından
Kız aklıma o geldi geçenlerde ikiside paylaştı sonra çocuğumun parmağı kırıldı geçende burnu kanadı ne zaman atsalar hep bişey gelir başına
-Reklam-
0 oy
(2,377 puan) tarafından
Bebekler ve çocuklar çabuk nazar alır, bol bol oku lütfen 
(1,778 puan) tarafından
Okuyorum okumaz mıyım, bide öyle pozlar verir gözlüklerini takar, elini cebine koyar, büyük adam gibi poz verir göz geliyor hemen
0 oy
(11,216 puan) tarafından
ben ne zmn sosyal medyada bsyimizi paylassam 1 hafta elim ayagim tutmuo cocuklarim hep huzursuz valla nazar hak.
(1,778 puan) tarafından
Kız valla tamam bende wp me atıyorum görüyorsundur zelom ama annemler bide kaynanamlar siz varsınız yabancı başka kimse yok ama onlar Instagrama kadar attılar geçen ondan oluyor bunlar kesin
0 oy
(42 puan) tarafından
Dinimiz gereği tabii ki nazara inanıyoruz ama her şeyi de bu kadar nazara bağlamamak gerekir bence, size dünyanın en güzel bebeği olarak görünebilir ki her bebek güzeldir ama emin olun herkes sizin gördüğünüz gibi görmüyor. Nazar illa değecek olsa anne babanın nazarı daha çok değerdi evlatlarına. Bu denli nazara inanıp her şeyi ona bağlamak yerine duaya sığının rabbimin izniyle bir şey olmaz bebeğime diyin. Eşinize bu konudan bahsedip de aranızı açmaya değmez bence, kendinizi rahatlatın evladınıza ve sağlığına odaklanın :) 
(1,778 puan) tarafından
Rahatım da yinede onların tarafında gözü pis insanda çok kuzum, bide şöyle bunlar doğu taraflı hepsi kız o kadar erkek istiyorlar inan rabbim vermiyor benimki tek oğlan, bide kızım var o yüzden çok göz geliyor kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 359 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,242 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 325 göst.
13 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 870 göst.
+1 oy
15 cevap 368 göst.
24 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Esra0202 (40 puan) tarafından soruldu

397,109 soru

11,877,257 cevap

35,994 kullanıcı

...