0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (421 puan) tarafından
Kızlar kısaca bahsedeceğim.  Baba tarafım miras sebebi ile hep kavgalı . Babamda yaşi , yasadigi hayat geregi asiti tutumlu bir adam. Biz onu böyle kabul ettik.  Babamdan en son lise sonda para aldim öyle soyleyim mesela annem çalışıyor maaşının tamamını aliyor borç diye. Suan evliyim. Benide hep annem arar babam hic aramaz ama ben yinede ararım vs 

Soruma gelecek olursam geçen gün telefonda konuşurken iste ben tarlaları mehmetçiğe bağışlayacam  iste tarlalarımı çocuk esirgemeye bağışlayacam filan diye şaka yaptı ama ben anlam veremedim Allah kabul etsin baba dedim ne diyelim dedim.  

Birde suan hamileyim altın fiyatlarından konu açıldı eşimde bizi dinliyordu . Görüntülü konuşuyorduk.  Ee baba dedim bebekte geliyor yandınız  . Benim evimin sıvası var ona bağlı dedi pat diye . Benim yüzüm düştü hani eşimde duyarken öyle diyince telefonu kapattım ağlama tuttu beni . Konu altın alıp almaması degil yanıma gelseler yeter ama sıva yaptırmak daha mı  onemli ilk torunu olacak bu Allah kismet ederse .

Bizi parasi pesindee olarakmi görüyor anlamıyorum. Çok tartışmalarımız oldu babamla ama ben dinen sorumluyum onlara karşı bunun bilinciyle yaklaşıyorum tamamen . Anlamıyorum fazlamı alınganım babammı herşeye para olarak bakıyor 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani ne desem bilemedim ki 

Söz konusu para olunca bazıları baba olduğunu bile unutuyor
(421 puan) tarafından
Kendi ailesinden kimse yok sürekli evde..  yalniz hissetmesinler diye elimizden geleni yapıyoruz ama bu yaklasmalarimizi para icin yapıyoruz görüyorsa gerçekten kahrolurum cok şükür ihtiyacımız yok zsten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anladığım kadarıyla baban biraz cimri yapcak bişey yok yaşını başını almış adamın huyunu değiştiremeniz böyle kabul edeceksiniz canım Allah ömürlerini uzun etsin 
(421 puan) tarafından
Amin çok üzülüyorum ama bizi öyle görüyorsa 2 kardeşiz zaten kardeşim üniv okuyor onada cok kısıtlı para gönderir.  Geçen dolabını gösterdi baba herşey çok pahalı dedi. Kardesime acitasyon yapma dedi ondan cok ben agladim harclik yolladim . Hep djyorum babamizdir olsun ama cok zoruma gidiyor bazı seyler
0 oy
tarafından
Baban baya cimri 
(421 puan) tarafından
Keşke ailenin paradan onemli olduğunu anlasa biraz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 384 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
22 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu