0 oy
232 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,618 puan) tarafından
8 aylık Kızımda 3 4 seferdir idrar yolu enfeksiyonu oluyor şuan da hastanedeyiz sizce neden tekrarlıyor kaynanam ayaklarından üşütüyor diyor

6 Cevaplar

0 oy
(917 puan) tarafından
Canım bende sürekli olurum sebepleri,ayaklar ve karın üşürse,susuz kalınırsa,aç kalırsa ben oruç tutunca hemen başlıyordu, üşüyünce bunlardan genelde sık olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bezini yanlış temizliyor olabilir misiniz? Bir de az sıvı tüketiyor olabilir.
0 oy
tarafından
Cokk geçmiş olsun valla çeken bilir. Bana sorsan sebepsiz yani benimdd sürekli tekrarlar hele hamileyken dokuz ay boyunca sürekli baktiririm çocuğa gececek diye

Bekarkende olurdu taş var böbreklerde hem taş hem enfeksiyon sürekli tekrarlıyor çok çok su içiyorum ama faydasi olmuyor taşlar düştükçe yineliyo enfeksiyonda öyle yinede iç çamaşırı ayrı yıkayın hassas oluyor enfeksiyon olan en ufak şeyden kapar tuvalette sürekli temiz olmalı bol su içmeli temizliğe dikkat edilmeli 
(4,853 puan) tarafından
Benim postuna bak orda paylaştım enfeksiyonla ilgili arastir herkes cok memnun
tarafından
Bende baktım postuna gebeler kullanabiliyor mu acaba çünkü benimki onca tedavi damaryolu ilaç tedavisi vs ona rağmen doguma kadar sürüyor
(4,853 puan) tarafından
Onu bilmiyorum eczaneye sorarsın veya doktora canm
tarafından
Aşk bahçem daha iyi oldun mu acaba bende 2 gebeligimdede yaşadım daha doğrusu suan yaşıyorum erken doğumu da tetikleyebiliyormus. İlaç fitil ilk kızımda fayda etmedi şimdi yine enfexia diye bir ilaç aldım o bitti. Şimdide fitil suda çözunen bir toz ve fitile başladık inşallah geçer de kurtuluruz ikimizde❤
tarafından
İlkinde dokuz ay tozlar haplar fayda etmedi böbreklere vurdu yatış verildi damaryolu ilaç tedavisi gördüm sonra yine enfeksiyon çıktı doğum olana kadar sürdü hep doğumla beraber geçti. Şimdide üç aylık hamileyim ne zaman idrar versem enfeksiyon gözüküyor yanmam olsun olmasin idrarda çıkıyor enfeksiyon toz aldım yine çıktı bilmiyorum nolacak inşallah geçer
0 oy
tarafından
Benimkindede vardı 8 aylık başladı ilaç vs hep kullandık ama geçmiyor bezden dolayı diyor doktor şuan 23 aylık bezi bırakınca bı kaç ay sonra geri bakacaz bakalım 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Üşütme bide vücut direncine bağlı 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,038 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde leylanehir (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 216 göst.
14 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.

378,463 soru

11,328,383 cevap

34,784 kullanıcı

...