0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından
Kizlar sprail yeni taktırdım 7 gün taktirince leke oldu sonra durdu ara ara ilişki sonrası falan leke oldu şimdi tekrar adet başladı sizce neden böyle oluyordur böyle oluyor die çıkartirdim oruçta gene takindim geçen ay hala aynı sorun neden olabilir

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk aylar düzensiz olabiliyor..ilk çıkarttığında doktor birşey demedi mi normaldir gibi
(14 puan) tarafından
Sprail düzensizlik yapar diyor sadce
tarafından
Birkaç ay bekle bakalım düzene girer elbet..girmezse çıkartıp başka yöntem denersin
(14 puan) tarafından
Haklsin canim teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(345 puan) tarafından
Benimde oyle oldu 2 ay oldu taktirali doktora gttim dun 3 veya 6 ayda duzene girer girmezse de rahatsz olursan cikarrz vucut kabul etmiyordur dedi
(14 puan) tarafından
Hm anldim canim
0 oy
(654 puan) tarafından
Şubattan beri takılı bendede ara ara kahverengi lekelenmem oluyor,5 gün süren adetim nerdeyse 10 gün sürüyor ilk bir hafta 10 gün şişkinlik ağrı çekiyorum 2 3 gün damla damla kahverengi oluyor sornasinda adet kanamasına dönüyor sonrasında çocuk bezi de koysam yatak döşek batıyor öyle bı kanamam oluyor sonrası 5 6 gün normale dönüyor sonrasında gene hafif kanama lekelenme şeklinde devam ediyor. Ve hiç bu Zaman zamanında olmadım nisandan beri olmuyodum daha yeni öldüm bittim öyle gecikiyorm düşün
(14 puan) tarafından
Yemin ederim bende öyle oluyor bende 2 ped ust üste koyuyorum sürekli leke sürekli kanama daha öncesinde var di doğumdan sonra konmustum şimdi 21 aylık kızım gene aynıydı oruca kadar sabır edip oruçta aldırdım dedim belki olmaz diye ama hala aynı ne yapacak biliyorim  ne kullanacak tak çıkart zararı olucak doe de korkuyorum
(654 puan) tarafından
Vallaha bende ikinci çocuğundan sonra taktırdım çok korkuyodum ama çok şükür hiç korktuğum gibi bişey değildi ama herkes 1 seneye kadar düzene girer diyor ben de bekliyorum işte

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elisaperi (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap 37 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 307 göst.