0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (345 puan) tarafından
Yeni nisanlandi esimin abisi ilk defa bana caya gelecekler aksam kadayifim var muhallebili kadayif yapmayi dusunuyorum yanina ne yapabilirim karar veremedm

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sigara böreği 

yaprak sarma

Mercimek köftesi

Bide kadayıf yapacakmışsın yeter bence 
(345 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım bencde bide cerez falan da olur zaten cokda abartmiim yaprak sarabilir miyim bilmiom ama mercimek koftesi ile sigara boregi olabilir
-Reklam-
0 oy
(917 puan) tarafından
Kısır,poğaça,kurabiye bide kadayıf çay yeter bence 
(345 puan) tarafından
Ay evet olabilir hepsinin malzemesi var evde pogaca agir mi olur dye dusunmustum ama bi tepsi yapabilirim bnce
(272 puan) tarafından
Aklimdan gecenleri arkadas yazmis :)) kisirin yanina yogurtlu bi salatada gider sanki
(917 puan) tarafından
Yok canım ağır olmaz çayla güzel olur kisirin yanına turşu limon falanda köy güzel olur.
(345 puan) tarafından
Tesekkur ederim guzel fkir
(345 puan) tarafından
Yogurdum yok yogurt cok pahalanmis yaa :))
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Benimde kahvaltı ya misafirim var kızkardeşim ve nişanlısı gelecekler patatesli börek yapıcam birde kahvaltı çeşitleri madem tatlı yapıyorsun birde tuzlu poğaça veya börek yap bide kısır olabilir.
(345 puan) tarafından
Pogaca kurabiye kisir bide tatli olur gibi geldi simdi kahvalti hazrlamayi cok severm bende hatta en cok yemeyi sevdigimde kahvalti sanirim :))
(7,545 puan) tarafından
Bende çok severim kahvaltı özenerek hazırlamayı keyifli keyifli yemeyi pek severim:)
(345 puan) tarafından
Ayy ayni bende :))
0 oy
tarafından
Sarma 

Börek 

Çerez 

Birde tatlı yeter 
(345 puan) tarafından
Sarma yapamam ya yaprak yok bide cok beceremiom ben sarmayi :)) fikr icin tesekkur ederm ama

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 439 göst.
16 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde minislerim (395 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 463 göst.
11 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 272 göst.
11 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 349 göst.

378,422 soru

11,327,248 cevap

34,780 kullanıcı

...