+1 oy
468 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,750 puan) tarafından
Kızlar eşimin teyzeleri geleckmiş bebek görmeye  geç haber verdiler alel acele poğaça kedi dilli muhallebi yaptım komşum sarma vermişdi  eşimde çekirdek çerez hazır kurabiye aldı ayıp olurmu sizce bide çerzesi  çekirdeği falan hep birmi getrym yoksa ayrımı en son meyve vercem 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geç haber vermişler yeter daha ne olsun
(1,750 puan) tarafından
Aynen bide bana değil eşime demişler
-Reklam-
0 oy
(130 puan) tarafından
Yeter cnm geç haber vermişler ki sen birşey yapma diye 
(1,750 puan) tarafından
Aynen sağolsunlarda yinede ne biliyim yapmakda lazım
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Kısır yapabilirsin evde yeşillik varsa yada makarna salatası da olur garnitür varsa 
(1,750 puan) tarafından
Malzemem yokdu canım aklımdaydıda
(5,357 puan) tarafından
Olsun o zman zaten geç söylemişler böle şeyler daha uğraştırıcı oluyo.
(1,750 puan) tarafından
Aynen valla Allahdan evim temizdi yetişdirdm
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Ooo yeter bacım daha ne olsun
(1,750 puan) tarafından
Sağolsın canım
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Yok ayıp olmaz zaten geç haber vermişler bence geç haber vermelerine rağmen gayet güzel bir menü :)
(1,750 puan) tarafından
Kız Allahdan evim temizdi yoksa onlarda yokdu
(4,584 puan) tarafından
Amaan zaten anlayışlı bir insan bebekli bir insanın evinin temizliğine bakılmaz canım olabilir :)
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Yeterli bence bebekle cnm
(1,750 puan) tarafından
Sağolasın canım
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Yeter kuzum ya m çerezi ni de karıştr 
(1,750 puan) tarafından
Karışdırcam canım ortaya koyum yensin hepsi
(5,559 puan) tarafından
Aynen canım . Önce kahve yap bence . Biraz geçsin çayla hepsini indir . Zaten sonrada meyve indirirsn
0 oy
tarafından
Yeter cnm daha ne olsun bir sürü şey varmis
0 oy
tarafından
Normalde ne yapıyorsun bacım çok bile biz bir baklava bir gazoz veriyoruz tamam :-D
(1,750 puan) tarafından
Aman ben yapıyım illa diıo bende sinir olurum birgun msiafir geldi kardeşleri yemin ediyorum tabakda boş yer yok mutfapa geldi biküvi çeşidim (kurabiye) azmış getrym evden diıo yo yeter daha ne koyyum gerek yok elimden gelen bu dedim gwtirecği çiziyle petibör biskuvi o tabağa konurmu
tarafından
Ne güzel işte kız evde eksik bırakmayacak sizin eksik birşey olduğunda anne o bitmiş bu bitmiş de en iyisi alsın bu zamanda böyle kaynana nerede misafir geldiğinde de çıkıp çıkıp geliyor mu .:-D
(1,750 puan) tarafından
Maalesef ay ben sinir olurum işime karışana sanki blmymşm  gibi
tarafından
Bende sinir oluyorum laf soylesende anlamazlar bu defa kocalar başlar anam anam demeye evlilik hiç güzel bir şey değilmiş keşke çocukları alıp başka hayat kurma şansımız olsaydi
(1,750 puan) tarafından
Ahh keşke diorumki bazen ayrılsam kızımı alsam gitsem oylede rahat yokki bazen öyle konuluruz eğer ben ölürsem kızımı anneme ver diıo evlwnirsem elin adamına vermezmii bemde senle evlenerek iyi bi *** yedim ikncisi kaldı dedim :D daha 21 yaşndaym hayattn soğudum yemin ederim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 274 göst.
11 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
22 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Vuslat_vuslat (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 247 göst.
0 oy
17 cevap 761 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu

380,295 soru

11,386,464 cevap

34,887 kullanıcı

...