0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (10,963 puan) tarafından
Bir gun gecmesin ki sıkıntı yasanmasın. Daha once de anlatmıştım.evimizin üst katında kiracılar var. Annemle bir 4 kardes miraslı ev. Kira her ay bölüşülüyor. Kiracı 2 senedir 600 tl den oturuyordu. Bu arada evi cıkarıp baskasını soksak 1000 tl. Gecen ay kira 750 tl yapıldı. Tüfe mi birsey varmış. Kafamıza göre de degil o oranla yapıldı. Gecen ay kiracının kocası kavga cıkarmıştı. Biz de cık diyince tamam dedi. Gecen ay elimde yok diyip 600 verdi gene tamam 150 borc olsun dedik. Bu ay oldu bu seferde kafasına göre 700 getirmiş. Gecen aykı borctanda bir haber yok. Annem teyzeleri aradı tek tek anlattı. Onlarda cık kapısına soyle sen konus diye bizi öne suruyorlar. Zaten o konusma olaylarından anneme ***** ***** konusmalarından haha cıldırıyordum zor tuttular bu sefer büyük patlarım. Gelin diyoruz beraber konusalım yok. Anneme cıkmıyorsun kapıya filan hepsi gelecek bir sen mi sahibisin dedim göndermedim. Biz evde yanlız 3 kadınız. Erkek yok basımızda. Bende papaz olmak istemiyorum. Fkaat simdi ne yol izlemeliyim sizce? Ben diyorum ki annemi karıstırmadan illaki biz konusacaksak ben konusayım. 

3 Cevaplar

0 oy
(119,342 puan) tarafından
bilemedim gii adamin harbi durumu olmayabilir
(10,963 puan) tarafından
Yavrum 5 bin maas alıyor, karısı ona keza devletten maas alıyor. Hep yok yok. Cocukların ustunde hep yırtık pıetık seyler nereyr gidiyor bu para
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belki durumu sahiden yoktur cnm diğerleride ilgilenmiyosa siz payımıza düşeni alın gerisini onlar düşünsün 
(10,963 puan) tarafından
Avukata veriliyor canım cıkartıcaklar.
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bence hiç karışmayın bikerede diğerleri gelip konuşsun hem evde erkek de yokmuş allah korusun bisey yaparsa adam hergün haberlerde neler görüyoruz 
(10,963 puan) tarafından
Cıkartılacaklar kuzum. Yazık olacak. Ama adamda cok sacma davranıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 490 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu