0 oy
1,128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ama o an kendimi tutamıyorum uykusu yemek yemesi hepsi bir dert ve ben tükendim artık nasıl düzleticem bu huyumu sinirlerim bozuldu artık gerçekten o an çok sinirleniyorum sonra üzülüyorum linçlemeden yorum yapar mısınız rica etsem

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben bagirmamak için dilimi isira isira dilim felan kalmadı bacım ben o sinir geldiğinde dilimi isiriyorm salavat getiriyorum bagirmiyorm hiç sende salavat getir bol bol o anda
-Reklam-
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Canim valla kendimi o kadar strese sokuyorum ki dişlerim agriyo hergün ah ah annelik cok zor bende bagiriyorum o an tutamiyorum kendimi
0 oy
tarafından
Canım ben onu kızımla oyun oynayarak attım ... Bağırma sebebimiz su ya bir işimiz var ve inatla birşeyi usteliyorlar yada yapma dedgimiz şeye inat ediyorlar .. yapma dediğimizde secenek sunmaliyiz mesala bununla oynama ama gel daha eglenecegin birşey vereyim sana ... Oraya çıkma bitanem ama koltuğun üzerine çıkabilirsin gibi .... Eğer işinizde stres oluyorsan hiç bir iş evladinizdan değerli değil misafiride kocasida yemegide ev işi de ...... Ben kendimi kızım yerine koydum annem bize çok bağırirsdi ve çok çok zoruma gider korkardım özgüvenim olmazdı çok şükür iyice toparladım kendimi kocam bana bu denli bagirsa kıyamet koparım yada annem mesala bu yaşta bana bagirsa ... Sonuçta çocuk o yadirgamiyorum belki yol gösterir hiç bagirmayacagim dersen yapamazsın şunu de yarın daha sakin olacağım yol göstereceğim çocuğuma  böylelikle zmaanla geçiyor şuan çok çok çok nadir bağırıyorum sonra hemen toparliyorum o anda çok şükür ayda bir diyebilirim umarım ışık olur 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Valla bende aynıyım geri oturup saatlerce ağlıyorum ne anlıyo diye ama kendime hakin olamıyorum 
0 oy
(2,911 puan) tarafından
Ay bende öyleyim 

Sonra nasıl vicdan azabı çekiyorum anlatamam

İçim içimi yer sonra

Ama artık dayanamıyorum bazen

20 aylık olduk 

27 yaşıma girdim bugün 

Ama görsen 35 vardır dersin

Çookkkk yıprandım 
0 oy
(48,761 puan) tarafından
ne kadarlik bebegin
0 oy
(1,944 puan) tarafından
kriz aninda birkac dakika balkona cik hava al o sure icinde aglasada bir sey olmaz bagirman ikinizide strese sokar isler daha kötüye gider
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Hiç bağırmıyorum diyen yalan söyler allah peygamber sabrı vermemis ne yalan sòyleyim hatta sinirime hakim olamayip totosuna bir iki koluna yapıştırdigimda oldu burda bir bebeğin 3. Kattan dusup vefat ettiğini okuduktan sonra gözümün önüne hep o geliyor ben böyle bağırıyorum ediyorum ya allahta birgun benim elimden alirsa diyip bir anda unutuyorum sinirimi artık eskisi gibi değilim 
0 oy
(997 puan) tarafından
Canım 2 kızım var biri 7 yaşında biri 2 ve hamileyim de arada bende sinirleniyorm ama 7 yaşındaki anliyorda 2 yaşındaki ne anlick annniii diye gelip öpüyor sırıtıyor ben kizarken sana yardmci olack biri yokmu biraz kendine zaman ayırmaya calis biraz ara verirsen daha sabırlı yaklasirsin cocuklara
(997 puan) tarafından
11 aylikmis annesi daha bebek kıyamam hiç birşey anlamaz ki çok sinirlendiği de iki dk farklı bir yere geç derin nefes al bı su iç ama ona kızma o anlamaz ki
0 oy
tarafından
Bende öyleyim bazen çok pişman oluyorum sonra bağırdım için ama insanız tabi sadece sabırlı ve sakın olmak lazım
0 oy
(594 puan) tarafından
Allah kolaylık versin daha kücük. Sen büyüsğn birde ozaman gör cok zormus cok kötüyüm bende
0 oy
tarafından
Kimse lincliyemez kız herkes böyle şimdi arada iki üç tane çıkar der nasıl bgryosn falan takma onlar daha beter yapıyor :)☺️☺️
0 oy
(775 puan) tarafından
Ah kuzum Rabbım yardımcıniz olsun benimde 22 aylık ikizlerim var ben artık. Bin parçayı eskiden çok bağırırdim kendimi kontrol. Etmeye çalışıyorum çok yaramazlar ankestra fırını üstüne dusuruyolardi, TV kırıldı, konsol kırıldı, hersey 2 hafta içinde oldu. Ama nasıl krizlere girdim bağırdım şimdi uyarirken bile korkuyor sakiniyor kendini bende bu duruma çok üzülüyorum ve kendimi frenliyorum babannem geldi her an bisi olcak diye diken üstünde kadın hareketlerinden dolayı bana çok rahatsın diyo evet rahatım çünkü artık kestirebiliyorum sende alisan iyi olur dedim o yüzden yapacak bisi yok onlar çok büyük nimet Rabbım sabır versin ben bisi olduğunda tevbe istiğfar okuyorum 
0 oy
(119,533 puan) tarafından
ben bi kez bile bagirmadim diyen varmi
0 oy
(854 puan) tarafından
ben de hamilelikten surekli bagirip cagiriyordum canim kiziyodum sonra bi baktim cocugun siddet bagimlisi ve kafasina vurmaya basladi bende doktora goturdum otizm olabilir dendi ama sorun tamamen bendeydi heyete cikarmadan ilgilendim bagirmak yerine zaten topluyorum diyip erbest birakllm dagitsin toplarim dedim simdi guzelce gel oglum sunu yapalim diyince geliyo ve yapiyo onceden bagira cagira kizarak yaptiramadigim seyi su an guzellikle yapitiryorum birak dagitsin doksun kirletsin zaten topluyoruz temizliyoruz uyuyunca temizliyorum evi uyanincada disari goturup oynatiyorum su an o kadar rahatim ki anlatamam birak kendi haline kendisi bir sure sonra yapmayi birakicak sıkılicak zaten ortaliga dokmesin diye ben yediriyodum yemegini simdi kendine veriyorum doke saca yiyo ama ben yedirmeye calistigimda kacarak gidiyo o yuzden kendi haline birak zaten toplayip temizliyoruz 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 552 göst.
3 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 565 göst.
0 oy
19 cevap 667 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,133 göst.
23 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu