0 oy
1,118 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ama o an kendimi tutamıyorum uykusu yemek yemesi hepsi bir dert ve ben tükendim artık nasıl düzleticem bu huyumu sinirlerim bozuldu artık gerçekten o an çok sinirleniyorum sonra üzülüyorum linçlemeden yorum yapar mısınız rica etsem

35 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Hangimiz böyle değiliz ki 
tarafından
Üzülüyorum ya çok pişman oluyorum ama işte
-Reklam-
0 oy
(103 puan) tarafından
Bende öyleyim canım emin ol çok daralıyorum kendimi sıkmaktan boynum ağrıyor çok huysuz şu aralar 15 aylık oğlum çok zorluyor
tarafından
Çok zor gerçekten allah yardım etsin hepimize
(333 puan) tarafından
Bizimkide 3   5 güne 15 aylık olucak ben iptal yemin ederim bide hamileyim
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Gecenlerde yine boyle bi post vardi canim kendini anneligini suclama her anne yasiyo bu zorluklari. Kim isterki bagirmak uzmek kirmak korkutmak ama inan o an cok daraliyosun bunaliyosun bagriyosun sonrasinda da bin pisman oluyosun ama iste. 
tarafından
Ya birde farklı konularda zor günler geçiriyorum acaba psikolojim mi bozuldu bilmiyorum böyle bir anne olmak istemiyorum ya :(
(1,224 puan) tarafından
Her daralip sıkıldığında sabr cek ayetler oku sonrasinda cok pisman oluyosun belli ki ama kesinlikle bu aliskanlik haline de gelmesin buyudukce bebegin psikolojisini  cok etkiler canm sabr
tarafından
Evet kuzum ya alışkanlık yaparımda böyle bir anne olurum diye korktum ve sizlere danışmam şstedşm
0 oy
tarafından
Kaç aylık ona gore yazyimm
tarafından
11 olucak
tarafından
Küçük yaaa yapma canim biraz sabır ett inşallah
tarafından
Evet çok küçük canım ya bebek daha
0 oy
tarafından
Canm öyle yapma bende bir kaç kez yaptım sonra çok düşündüm ağladım sonuçta şükür bir saklik sorunu yok bebek anlamiyor anlasa yapmaz diye sinirlendiğinde arkamı dönüp koltooga hep bağırıp çağırıyorum sinirlendiğinde dişlerimi sıkıyorum hatta dişlerim gece çok ağrıyor yapa yapa alıştım artık sakın saki oldum bide hep salavat çek sinirliyken
tarafından
Salavat denicem canım bu huyum bi süre sonra normal gelirde hep yaparım diye korkuyorum
0 oy
(17,686 puan) tarafından
Ne diye linçliyolarmış insanız tabi robot değiliz tamam keşke kızmasak ama bazen imkansız oluyo tükeniyoruz.
tarafından
Evet canım başka dertlerim var çok zor zamanlardan geçiyorum birde böyle olunca üzülüyorum ya
(17,686 puan) tarafından
Üzülme Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin canım
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Az önce bunun için oturup ağladım :( 9 aylık kızım var bu ara aşırı huysuz eşim görevde tek başıma idare etmeye çalışıyorum ve bir yandan evi toparliyorum iki gün sonra taşınıcaz hem esya toplamak hem kızımla uğraşmak çok zor geceleri hiç uyumuyor ağlıyor gündüz de öyle herşeye yetişmekten çok yoruldum:((
(3,101 puan) tarafından
Bnde sanmiyorum hicbirsey belli degil.birsey demiyolar.saglikli olsunlar yaşasinlar da beklicez yaoacak birsey yok.
(2,529 puan) tarafından
Öyle canım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah ❤️ sağ salim kavuşalim da ne zaman olursa ne yapalım artık
tarafından
Nie uyumuyor kız dişimi çıkıyor kubosumm ❤️
(2,529 puan) tarafından
Galiba canım ya ama babasını da görmüyor ya acaba onun da huzursuzluğu mu var hissediyor mu bilemedim ki :(((
tarafından
Yok kız zanetmiyorum sen onun babasının resmini aç göster ona bak agliyomu eğer agliyosa babasını özlemiş cnm
0 oy
tarafından
Bak şimdi babası evde yok kendime yemek getirdim bende yiycem dedi kendiminkini bıraktım kalktım ona getirdim tabağı kaldırdı halinin üstüne attı ben orayı silerken geldi yemeğin üstüne düştü üstünü değiştirirken başladı ağlamaya şimdi bende kızdım o şimdi reklam seyrediyo bende ağlıyorum yapcak bisey yok :)))
tarafından
Ya şaka gibi inanılmaz gerçekten şu yaşadıklarımıza bak halimize bak bebek işi çok zormuş
tarafından
Aynen çok zor canım Allahım güç sabır versin napcan evlat atsan atılmaz satsan satılmaz seni çok sinirlendirdiginde az Bi zaman uzaklaş ondan balkona çıkmak odaya gitmek gibi
tarafından
Denicem canım bi an önce bu huyumu bırakmalıyım etkileniyor belki de bebeğim
tarafından
Etkilenir dilini anlasak ona göre davrancazda ne istediğini de bazen tam olarak bilmiyoruz zamanla büyüdükçe gecer az sabır canım
tarafından
Daha dilkatli olucam inşallah
0 oy
tarafından
Canım biz annelerde İnsanız robot değiliz yoruluyoruz ve bazen istem dışı tepkiler verebiliyoruz 
tarafından
Sanırım çok yapmaya başladım ben ya çok üzülüyorum
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla biri yüksek sesle konuşsa kızım bi daha yaklaşmıyo tabiki hepimiz zorlanıyoruz ama şükür edin dua edin inşirah dinleyin dinletin iyi gelecek inanın ilerleyen zamanda psikoloji gidiyo o yavruda kötü niyetli yada yargılayarak değil imkan varsa arada annenize yada bi yakınınıza bırakıp bi çıkıp dolaşın
tarafından
İmkanım hiç çok canım çünkü farklı şehirdeyim tanıdığım insan sayısı bile çok az ki güvenip bırakabilceğim kimsem yok
(1,021 puan) tarafından
İşte o zaman çok zor keşke eşiniz bu fırsatı verse diycemde erkeklerin bebek bakma süreleri maksimum 5 dakika bilmiyorum ya sizide yargılayamayız gerçekten zor bir süreç ki ben çok sabırlıyımdır ama ben bile bazen zorlanıyorum soyunurken birşey yok giydirirken canı yanmış gibi kıyamet kopuyo burnuna asla dokundurtmaz zor annelik ama inan geçiyo sabır dünyanın en güzel varlıklarına sahibiz bin şükür
0 oy
(362 puan) tarafından
Odadan çıkarak duzeltebilirsin ben birkaç kez bağırdım nefret ttim kendimden annelik bumu kendinden gucsuze seni anlamıyor konuşamıyor derdini anlayamıyor o yüzden hircinlasiyor biz ne yapıyoruz bağırıyoruz belkide vuranlar var bebeğini omzuna yatır ne kadar debelensede anne kokusu sakinlestiriyor sonra aklını başka bir yere vermiş olduğumuz için sıkıntı kalmıyor bazen bebek nazarlaniyor saatlerce agliyor katiliyor gecenin bir vakti bolca oku la havle çek inan çok iyi geliyor 
0 oy
(178 puan) tarafından
Bugun hasta cocuguma bagirdim artik dayanamadim ilaclari geri tukuruyor ve gunlerdir iyilesemedi bu yuzden cok bunaldim cok bizde insaniz melek degiliz:((
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bence istemeden oluyot bize de öyle yapmışlr bende mesela sonradan fark ettim yürümeye çalışıyor düşse kızıyorum çok saçma inan bebeğe sinirlenmiyorum ama bir hışımla ah düştün mü diye kızdığımı fark ettim 
0 oy
(866 puan) tarafından
Bende öyle oluyorum inatla al aç aç diyor bazı şeyleri başkasın elinden gördüğüne ağlıyor istiyor öyle alışmasn istiyorum bizm değil anlatıyorum ama anlamıyor bazen tutamıyorum kendimi bağırıyorum oda ağlıyor yapmasaydım diyorum ama valla darlıyolar bazn 
0 oy
tarafından
Bende aynı senin gibiydim çocuğum prematüre aradaki farkı bı turlu kapatamiyor doktoru baskı yapiyordu yemek istemiyordu uyumak istemiyordu beni böyle çileden çıkartıyordu sonra birgün elindeki oyuncak bebeğin ağzına kaşık sokmaya çalıştığını gördüm ama nasıl hısimla yapıyor orda anladım hatamı hemen aldım sarıldım. Ve o gün bugündür asla hicbisey için zorlanıyorum ben zorlamayinca çok şaşırtıcı bı şekilde düzeldi yani bı öğünü tam yemiyosa bile takmıyorum artık nasıl istersen acıkınca söyle diyorum bişey isteyince ham diyo zaten. Bı öğün yemede diğer öğün istediği kadar yiyo eskiye oranla yemesi uykusu düzeldi ben kastikca sorladikca aslında çocuğuma işkence etmişim bende iyi olsun yaşıtlarını yakalasin doktoru artık bı sussun diye zorluyordum ama şimdi öyle değil varsın geri kalsın zayıf olsun yeterli mutlu olsun 
0 oy
(594 puan) tarafından
Robot değiliz illaki tukeniyoruz ve istemsizce bağırıyoruz şahsen iki çocuğum var 4 yaşında erkek 6 aylık kız bugün emzirirken kızımı Bir ısırdı göğsümun ucu agzinda kaldı sandım alttan iki tanede dişi var sipamin Bir bağırdım:) öyle Bir acı Yok yaa üzüldüm sonra bagirdigima sakinleşince oğlan yanıma geldi Anne senin sinirlerin mi bozuldu ben bakarım kardeşime çık balkona hava al dedi güle güle catladim:)
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Bende senin gibiyim bazen sabir tükeniyor bağırıyorum üstüne sonra gelip bana bir sarılıyor sırtımı sıvazlıyor o beni sakinleştiriyor resmen susuyorum sonra yaptığımdan pişman oluyorum 20 aylik daha kizim ve ...
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bence hepimiz böyleyiz üzülme canım 
0 oy
tarafından
Böyle yapmıyorm  diye n var mi acaba ?? 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Oğlum 12aylik bende bazen bagiriyem çünkü gerçekten artık sabır kalmıyor sonra çok üzülüyorum ama işte insanın elinde deil malesef ya sabır çek buarada kaç aylık

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 551 göst.
3 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 545 göst.
0 oy
19 cevap 1,120 göst.
23 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 664 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu