0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ben eşimle belki anlaşamıyoruz kavga çok ediyoruz benim eşim çok yardımsever ve cömerttir.  kız kardeşim  düğünü var herşeyinde canı çıkana kadar çalıştı .kinada bir yanlış anlasilmayla kız kardeşim eşi ve kocam kavga etti.annem bu duruma enistemi tuttugunu hissettim çünkü herkes uyurken o ikisini konuşurken duydum .orada eşim haklı. Ve bu yüzden ikisinin arasında bir gerilim var.Akşam üzeri şansa annem telefonla onla konuşurken anneme eşimin nerdeoldugunu sordu  oda   gitti dedi. Oda donup siktirsin gitsin *** argolu konustu. annem de benim duydugumu  soyledi.zoruma gitti bende gittim agzinin payını verdim annem telefonu kapattı sonra bende intagramdan yazdım kardeşim görmüş annnemi aradı annemde laf söyleyince ben ağladım ondan sonra kızdı enisteyi arayıp ona.simdi uyandım gayet keyifli enişteyle konuşuyor siz olsanız düğüne gider miydiniz? Eşini olanı eşinize anlatır mısınız?

5 Cevaplar

+1 oy
(2,587 puan) tarafından
Kesin net gitmem tavrımı koyarım herkes haddini bilecek bilmiyorsa bildirceksin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle eşimi ezdirmem ben 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Asla ama asla gitmem
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Eğer ki eşimden raziysam ve ezilmeyi hak etmiyorsa asla ezdirmem
(1,787 puan) tarafından
Ezdirmeyince kendi aileleri bişey yaptığında kocaların da hep aklına geliyor bizim savunmamız ve onlar da bizi ezdirmiyor bence
(2,366 puan) tarafından
Heh aynen öyle ne ekersen onu biçersin bencee
(1,787 puan) tarafından
Ben hep şey diyorum ben kendi anneme de haksız olunca kızıyorum sende biliyorsun o yüzden senin anana da kızdım dayanamadım diyorum
(2,366 puan) tarafından
Aynen bende anneme kizorum bazen kimse eşine söylemiyor ya yok bilmesin ben söylüyorum bısey olduğunda ki k. V de kızdığımda eşim demesin ayrım yapıyorsun bnd adaletli olmaya çalışırım
0 oy
(1,787 puan) tarafından
O lafi eşime benim ailemden birini bırak kendi kardeşi bile dese ağzına sıçarım dilini kırar bir yerine sokarım aslaaaaa gitmem asla da görüşmem görsün el oğlunu daha evlenmeden olay çıkaranı o zaman anlar anyayı konyayo asla gitme ki sana da gel diyen yoktur zaten. Hatasını anlasın kardeşin anca o zaman belki gidersin özğr dileyip sensiz olmaz dese yani

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 696 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 406 göst.
0 oy
3 cevap 177 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu