0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (171 puan) tarafından
Merhaba 3.5 yasindaki kizim cok huysuz herşeye ağlıyor konuşma desen baba. mama  haricinde konuşma yok ama akranları olsun paylaşımcidir çok iyi de oynar anlaşır ilgili olan da yok anne baba haricinde acaba ikinci cocuk olsa kizimda biraz işler değişir mi yani uysal olur mu ona da farklı gelirmi kararsızım bu konuda sizlerde böyle yasadinizmi yada ikinci çocuk olduktan sonra ilk çocuğunuz da düzelmeler oldumu teşekkürler şimdiden 

9 Cevaplar

+1 oy
(485 puan) tarafından
Çocuk psikologina götür cnm seni yönlendirdim konuşması lazım şuan :) konuşamadıgi için hırçın konuşsun herşey düzelir canm dil tepistine gitmeni oneririrm
(997 puan) tarafından
Katılıyoruz size
(997 puan) tarafından
Katılıyorum yazicaktim klavye hatası kaç kişi katiliyorsak :D
(548 puan) tarafından
Benim adimada yazmışsın işte  :)
(485 puan) tarafından
Hajaja hepiniz katılın kız :))
-Reklam-
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Tam tersi daha da hircinlasma olmaz inşallah. Ben oğlum akıllı yanına kardeşi olsa çok iyi anlaşır,oynar konuşması iyi olur dedim. İkinci bebeğim oldu başlarda aşırı seviyordu falan yine seviyor öpüyor ama kıskançlık olayları başladı galiba bu aralar bi hırçın, ağlamaklı ve kardeşine arada görmeden zarar vermeye çalışıyor 
(171 puan) tarafından
Hmmm kıskançlık anlamında evet o olabilir çünkü kizim beni babası ile yanyana gelmemize  bile izin vermiyor
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Bilemeyiz ki cnm bu sefer kıskançlık falan girebilir araya siz ilişkinizi hal yola koymadan tabi siz daha iyisini bilirsiniz ikinci çocuk düzelsin maksatlı düşünmeyin 

Bir çocuk gelişimcisden tavsiye alın en sağlıklı Bilgi onlar verir 

Aranızdaki etkileşimi artırın beraber çocuklar mesela kek yapmaya bayılır kek yapım anne kız saati yapın 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Hircinliği konusamadigindan bence konusmaya baslasin düzelir 
(171 puan) tarafından
insallah bakalım
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Yaşıtlarıyla anlaşıyosa kreşe gönder bence
(171 puan) tarafından
Kreşe göndermek içinde 4.5 yaşında alıyorlar sorduk onuda
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Kıskançlık devreye girer daha çok hırçınlaşır bence ama bilemeyizde inşallah düzelir
0 oy
tarafından

Bencede kızın artık büyük malum pandemi su bu derken çocuklar çok yalnız kaldı sırf çocuğun icin degilsede eğer ki sizde kendjnizi hazır hissediyorsanız bence artık tam zamani<3

0 oy
(224 puan) tarafından
Bizde kendi memleketimizde değiliz oğlum hep yanlızdi hiç arkdsi da yoktu birde pandemi dönemiydi evdende çıkamazdik.kalktik ikinciyi getirdik arkds olsunlar beraber büyüsunler diye .oğlum 2 ay sonra 3 yaşına gircek bebeğim 8 aylık.dogdugu günden beri halen kabullenmedi kardeşini.kardesi yurutecteyken dışarı koridora çıkarıp kapıyı da kapatıyor gözü görmek bile istemiyor.bir kere bile ismini söylemiş değil.hicbir oyuncağını vermez kendisine dokundurtmaz.resmen istemiyor yani.konusma olarak oğlumda geride ve çok yaramaz hırçın laf anlatmaya çalışıyorum sakin sakin konusuyorum hiç faydası yok.birazda konuşmadigi için sorun yaşıyoruz sanırım.
(171 puan) tarafından
Allah yardımcınız, olsun çok zor mus öyle olduğunu diyorsanız  inşallah biran önce konuşurlar da bizde rahat ederiz derdini felan anlatirlarsa zaten bir sorun kalmayacağını düşünüyorum bende
(224 puan) tarafından
Amin canım amin çok zor

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 60 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Aysenr42 (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 246 göst.
26 Eylül 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bir prens annesi 01 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 239 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sagesen06 (48 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...