0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından

Kızlar dün akşam oğlum çok huysuzlandı çok ağladı babasını görünce susturamadık en son dışarımı çıkmak istiyorsan dedik evet dedi ağalamdan söyle dedik hayla ağlıyor neyse aldık onu akşam 9 gibşydi parka götürdük baya eğlendi oynadı mutlu oldu flan eve geldik saat 11 buçuğa geliyordu eşim bir kanepede bnde diğerinde ayrı oturuyoruz oğlum geldi babasını çekti ortaya getirdi snra bana geldi klmdan tuttu babasının yanına götürdü 2 mizin elini tuttu yatak odasına götürdü bizi biz hayretle izliyoruz onu babasına yatağıma gel diyor bizde de bir gülme onda kahkaha ya oyun istemiş bizle ya kıyamam yorulmuşta babasın sırtına biniyor bana sesleniyor bize bak diyor :) :D

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaaa gozlerim doldu ne tatli bi manzara ☺️
(866 puan) tarafından
Bizde öyle oldum ya inanki
-Reklam-
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Allah daim etsin mutlulunuzu cnm
(866 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(1,223 puan) tarafından

Allah daim etsin ya yuzumu gulumsetti okurken :angel: kac yasinda oglun benmde 2 yasinda var canim bizde e tam tersi ya esimle oturuyoruz yatiyoruz film izliyoruz mesela oglum o an oyun oynuyosa veya bisi yiyosa aninda grliyo ortamiza giriyo beni çeke çeke baska yere goturup otur diyo :D

(866 puan) tarafından
Babasına düşkün benm ki de nasıl olduysa akşam öyle bişi yaptı 16 aylık daha, normalde doğan benm diyince kızar çek elini kızar bana
(1,223 puan) tarafından
Masallah ya dedigm gbi bizimkide ortamiza giriyo yan yana gorunce kiziyo beni cekerek baska koltuga getiriyo ay bide yatarken totosuyla bizi iterek aramiza giriyo ya
(13,825 puan) tarafından
Bizimkide 2 5 yasinda kucuklukten beri babaci onu alir ceker bazen gelir ikimizide oper seni sevyrum der ama bizi yanyana gormesin hemen babasini alir konusalim yanagini cevirir baba bana bak ☺
0 oy
tarafından
Oyyy kıyamam ya çocuk için anneden babadan daha değerli birşey varmı 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Benimde oğlumun kollarını açar ikimize birden sarılır yada uzanır 2 misin kafasını o küçücük göğüsüne koyar 
0 oy
tarafından

Gurban olam hayla yazmayın hâlâ deyin vallahi istemsizce ayar oluyorum:)

Yavruya gelince de bizimki ikimizi arasına girer sarılır bizi birleştirir ama çoğu zaman kıskanır babasını 

Op yerime yavruyu ☺

0 oy
(119,346 puan) tarafından
bu cocuklsr cok fena
(866 puan) tarafından
Hemi de nasıl :))
0 oy
(311 puan) tarafından
Allah'ım ne tatlı bian önce bu kısma geçmek istiyorum :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,067 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 577 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Semaar (735 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 285 göst.
5 Temmuz 2019 Aile kategorisinde gizmakbs (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 192 göst.
19 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...