0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Kizlar eşim internetten ayakkabı sipariş etmiş hemen kızkardeşine atmış nasıl diye sonra geri iptal etirmis kardeşine msj atmış iptal ettim diye bn bunu bı konu olunca öğreniyorum bn abartiyomuyum gerçekten linç etmeyin uyarın bni abartiyosam yani bna neden sormuyo bnle neden paylaşmıyor tuaf deilmi 

Bu devran hep böyle ama kızlar belki de oyizden küçük bişe olsa bile batıyo bna genelde anası v erkek kardeşile konuşur doruduzgun bna gelince pay lay lom 

8 Cevaplar

+2 oy
(485 puan) tarafından
Halbuki "ben evlendim, hadi eyvallah" diyip anasını, bacısını, yedi sülalesini kutukten sildirmesi gerekiyordu; tüh! 
(6,221 puan) tarafından
Hahahah manyak
(221 puan) tarafından
Komikmi
-Reklam-
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Evliliginiz yeni mi acaba ondan mi yapıyor bilemedim ki canım zamanla değişir blki
0 oy
(2,531 puan) tarafından
Yani haklısın senin de fikrini alabilir bu konuda 
0 oy
tarafından
Kardeşimde bana sorar bizim gelinin hiç rahatsız olduğunu görmedim 
(3,389 puan) tarafından
Zevkinide beğenio olabilir
0 oy
(852 puan) tarafından
Bunun eşine sormalisin..belki seni tarzını begenmiyo4 kardeşinin tarzını beğeniyor olabikir cokta buyutul3cek bir sorun değil ama eşine tatlı dille sor de benim tarzımlq senin tarzin uyuşmuyor mu bana sormuyorsun  de sert bir şekilde değil normal sor 
0 oy
tarafından

Sonuna kadar haklisn 

Sana sormali dansmali

Kardes ne alaka boyle seylerdn hoşlanmam 

0 oy
tarafından
Şimdi şöyle 2 li düşünürsem. Benim erkek kardeşim var bi tişört bile alıncak olsa abla sen al diye diye büyüdü. Ama ben bağımlı değilim illa bana sorsun diye. Yani bu konuda art niyet yok aramızda onu demek istiyorum.sizinde öyle olabilir.  Eşimde beni es geçip görümceme sorsa bende bozulurdum ama uyarırdım neden banada sormadın ki diye vereceği cevaba göre tavrımı belirlerim. Çok aşırı kıskanmana gerek yok

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 377 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 347 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 444 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 517 göst.