+1 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 senelik evliyiz ilk sene cocuk düşünmedik sonraki zamanda bir kimyasal bir disgebelik geçirdim ve sol tupum alindi simdi esimin ailesi daha doğrusu görümce bugun bni arayıp hocaya götürelim seni uc yildr yok geldin geleli otryrsun boyle degisik degisik ters ters laflar suan doktr takibindeyim yumurtlamada yavaşlama tembllesme oldugu icin klomen filn başladık  tabiki yer gök dua ustune ama ilk seçimim doktr takibi tabiki duamı ediyorum dedim bna bu sefer senin inancın sarsilmis esimn tarafi kapalı bn açığım ama cok sukur elimden gldigi kadar namaz kılıyorum orucumu tutuyorum eşimle hic skntimiz yok dag gibi ailesine karşı hep arkamdadir ama artik zoruma gdiyr kizlar normlde bni aramaz bugun arayıp cok canimi skti daha birsuru lafi varda inaninki uzatmak istemiyrum zaten içten içe korkuyrum olmuycak diye hep gayrlisini istiyorum Allahtan birde bunları duyunca iyice karamsallastim rica etsem bna dua edermisiniz 

16 Cevaplar

+1 oy
(3,585 puan) tarafından
Götüreceği hoca kadın doğumcu mu ne alaka hoca falan hastaneye gidersin Allah'a dua edersin senin doğurganlığın kimseyi ilgilendirmez kocan ve senden başka 
(3,585 puan) tarafından
Herşeye burnunu sokan insanlardan nefret ediyorum hele ki bu çocuk mevzusunda insanları rahat bırakın ya stres bile etkiliyor bu durumu kimseyi kafana takma herşeyin hayırlısı Allah kucağını boş bırakmasın sana hayırlı bir evlat versin
tarafından
Yok doktor degil haci hocalar olurya öyleymiş . Hayırlısını istiyorum birde bana bu yılda olmazsa görüşürüz filan dedi ne yapabilecekse
tarafından
Cok sagol hayırlısıyla inşallah tüm isteyenlere nasip olsun
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Rabbim insallah en kısa zamanda nasip eder canim ama olmasa bile bu sendeki bi kusur değil sen saçmalayan görümceni takma tabiki duanı et tedavinin gör ama bu hacı hocayla olucak bise değil hocanın edicegi duayı sende okuyabilirsin,görümcen de eger faydalı olmak istiyosa bi zahmet oda dua etsin karışmasın sana 
0 oy
tarafından
Sana böyle bir şey demeye hakkı yok hakkını savun sende ve sana şunu söylemek istiyorum benim yengemin de 15 yıl çocuğu olmadı bı hocaya gitti yalan değil ama doktor takibi de vardı gorumcenin zoruyla değil kendin istiyorsan git ama onun dediğine değil kendi ailen ile
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Boş yapma görümce görmeyeyim ömrümce... Ona kaldı sanki gerizekalı. Öbür tarafta verir hesabını o kadar iyi müslümansa senin kalbini kırdığı gibi 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
İnsanların böyle durumlarda destek olmaları varken gereksiz konuşmalar yapmaları deli edıyor benı. Boşver takma kimseyi canım Allah sana en hayırlısından nasip eder inşallah namazlarda dua et Allahtan iste ❤️
0 oy
(117 puan) tarafından
Öncelikle Allah nasip etsin inşallah hayırlısıyla. Hiç olumsuz düşünme Allah nasip ettiyse mutlaka olacak canım.  Görümcene gelince ne hakla böyle konuşur bence hiç oralı olma önce tedavine odaklan kadın kadına bunu yapıyor ya sinir oldum . Herşey Allah'tan istersen sonra yine dua için gidersin hocaya tabiki görümcen dışında güvendiklerinle . Moralini yüksek tut :)
0 oy
tarafından
 2 senedir olmamis yani aslinda olmus olmamisda degil. bende istedikten 2.5 sene sonra oldu tabi bende kendi caplarinda laflar isittim inan o kdr can sikici ki.. inancin sarsilmis ne demek Allah askina 3 yil az bir sure insanlar kafayi yedi nereye satasalim diye ugrasiyorlar.elbette hoca diye birsey var lakin memlekette herkes sarlatan olmus hoca dq kalmadi. ben ilk cocugumq hamile kalinca ohh susacaklar artik dedim insani sevindirmiyorlar.. o yuzden cok iyi anliyorum seni esine anlat boyle dediler die esin arkandaysa gerisini duyma Rabbim hayirlisiyla nasip etsin evlat canim bnm..
0 oy
tarafından
Cok tesekkur ederim hepinize Yazinca biraz rahatladım kimseye açılmıyor çünkü annemi ya da ablami arayıp anlatıp üzmek istemiyrum bu tarafada bir şey de anlat gidene  kkadar10 laf oluyor. Rabbım bnle birlikte tüm isteyenlere nasip etsin cocuklarinizida size bagislasin 
0 oy
(63 puan) tarafından
Kız o görümcemin ağzını yırtarım ona ne oluyomus kocanla senin aranda Bi konu bu aaaa çok ayıp Dr. Zahide küçük var bu kadına bak Bi de bence https://instagram.com/drzahidekucuk?utm_medium=copy_link
0 oy
(48,680 puan) tarafından
Yok yani olsa bile insan inadina yapmaz cocuk ona neymis Allah hayırlı saglikli evlat versjn canim
0 oy
tarafından
Bizm bir cahil akraba götürdü gelininde rahmyilmi yumrtalgi ylmi oynams da doktr artık çocuğun olmz dems 7 yildr olmdi hoca yla koca karıyla olmx ama niyet i size bir hatim okutup yemkle bagisltin 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Yaa varya görümcen gitsin tvde neler gördük evet o hocalardan hamile kalanlar var ama uyutarak yoknkarnina sunu cizcem yok orana burana sunu sokcam tovbe artik naisl hamile kaliyolarsa girumcen denesin once terbiyesiz kadin sanane benim yatak odamdan ahlaksiz
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Haciyla hocayla iş olmaz yer gök dua ile elini aç Allaha dua et sen elinden geleni yap sonra tevekkül et doğru olan bu Allah tez zamanda kucağını doldursun inşallah 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
iyide canim kimyasal gebelik gecirdiysen demekki hamile kalabiliyorsjn hani 3 sene icinde denemene rahgmen hic bisey olmasaydi tmmdi ama demekki sorun yok o konnuda doktordan yardim almani oneririrm
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim cnm soğan kürü denedinmi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 347 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
11 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 377 göst.