0 oy
394 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar oglum duzenli dr konrolume gidiyo nöroloji doktorumuz 2 ve 6 yas arasi sunnet yapilmamali cocugun psikolojisi icin ve pipisi daha dogru buyur dedi bnm oglanda 2 filn yasindaydi 3e girecek gecen gttik yine sorduk olmz dedi 6 yasindan once yaptrmayacaksiniz dedi siz ne zmn yaptrdiniz

27 Cevaplar

0 oy
(572 puan) tarafından
Evet yaptirilmaz biz 3 aylikken yaptirdik cok rahat oldu hic aglamadi oğlum eve geldik rutinimize devam ettik
(1,235 puan) tarafından
O zmnda buyumus olacak korkacak diye korkuyom
(572 puan) tarafından
Yapacak birsey yok Yaptirma sakın travma kalabilir
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
İki oğlumu da 3 aylıkken yaptırdık
0 oy
(119 puan) tarafından
Bende aynı şeyi sordum çocuklarda travma kalıyomuş . Benim oğlum 5.aya giricek bu ay yaptırıcaz bizde
0 oy
(618 puan) tarafından
En iyisi yaşına girmedeb yaptırmak bez ile çabuk iyileşiyor 
0 oy
tarafından
Eltim de oğlunu sünnet ettirecekti 3 yaşındayken Dr. Geri yollamış 2 ve 6 yaş arası mecburi bir durum olmadıkça sünnet yapmıyoruz demiş 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Vallada 8 yaşındaydı :)

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Tabii ki öyle canım 13 aylıkken yaptırdım bn 
(7,768 puan) tarafından
Nasıl kız
tarafından
Senle daha once konuştukmu
(7,768 puan) tarafından
Ayy bilmiyorum ki canım nicklere hiç dkkat etmiyorum ama olabilir ♥️
tarafından
Sende gececisin
(7,768 puan) tarafından
Oğlum ancak şimdi uyudu inat ediyor
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Benm oğlumda 3,.yaşına gircek pazartesi doktora gittik sünnet yaptırın dedi 
0 oy
tarafından

4 yaş ve 20 aylik iki oğlum var ikiside sünnetsz

Bana kalsa çoktan yaptrmştk ama eşim az daha buyusnler dyo
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Evet ya 2 yasina kdr ya da 7 yasinsan sonra diyolar psikolojik acidan benim iki oglumda daha olmadi malsef
0 oy
tarafından
RŞuan için uygun değil canım travma bile yaratabilir biraz beklemelisin keşke erken yaptırsaydın işte o zaman iyi ki erken olmuş diyecektin 
0 oy
tarafından
25 aylik yaptrdik yaptilar
0 oy
(3,681 puan) tarafından
4 aylıkken yaptırdım pipisinin dersini fazladan dikmiş biraz doktor  başka üroloji doktoru düzeltelim dedi 22 aylık 2 hafta önce yaptılar yine kesiği oldu pipisinden sünnet gibi ama hiç zorlamadi bizi  doktorlar mecburi olmadığı sürece önermiyor ama büyüyünce de çok zor oluyor kardeşim 6 yaşında haftaya olucak kardeşim istemiyor valla kıyameti koparıyor güzel bir şekilde anlatıyoruz ama yok aşırı korkuyor evden kaçarım diyor o yüzden bana sorsan  ne kadar küçük o kadar iyi
tarafından
Fazladan diktiğini nasıl anladınız peki
(3,681 puan) tarafından
Pipisinin uç kısmı çok küçük duruyordu içe gömük gibi pipisinin etini sıyırma rağmen küçük ucu vardı üroloji doktoruna götürduk doktor söyledi şimdi sıyırdıgim zaman ucu tamamen çıkıyor
0 oy
tarafından
3 yasinda psikolojik olarak kaldiramaz ztn
0 oy
(9,626 puan) tarafından
5 aylıktı yaptırdığımız da iyiki küçükken  yaptırdık cok rahat oldu 
0 oy
(415 puan) tarafından
3 aylıkken yaptırdık anlamsdi seninki büyümüş anlar doktoru dinle önermiyor doktorlar diye biz erken yaptırdık
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Evet takip ettiğim çocuk doktorları da aynısını söylediği için 2 ye girmeden yaptırdım 
0 oy
tarafından
Evet canım çocuklarda travma yaratabiliyor erken yapılırsa daha iyi olur kardeşime de yapmadılar küçükken şimdi 5 yaşında izin vermedim annemlere 7-8 yaşına kadar bekleticekler
0 oy
tarafından
hakli dr.korkuları sevinçleri en ust seviyede yaşadıkları donem birakin büyüyünce olsun hem idrak eder din kültür acisindan sindirebilir 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Sizin için gec olmuş ama.yine de.yazayim.belki okuyan olur. En ideal zaman 3 aylikken sünnet için. Çünkü hem bilinçaltında korkunç bişey kalmıyor hem düzeni bozulmuyor hemde hareketli olmadığı için kolunu bacağını vurmuyor daha hızlı iyilesiyor. Hemde size pansuman yapmak için müsade ediyor. 

Sizin için de geç demekki canım. Artık beklemen gerekiyor mecburen 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
6 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pppppp (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 231 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı