0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
13  senedir var gitmedigim yer kal.adi 2dogum yaltim iyice artti artık insanların sorularindan bunaldim yok filaninki şöyle gecti şunu yap bunu yap bunaldim bu hastaligi olup atlatan varmı banada bi çare olur 

8 Cevaplar

+1 oy
(627 puan) tarafından

Canım Instagram da elifsweethome diye bir kullanıcı varya ona sor oda sedef hastasıydı ilaç felan öneriyor kendisi bir iğne vurunmus geçmiş dm den yaz istersen ona

image

(50 puan) tarafından
Biliyorum bu kadini ozel mesaj attim dönmedi
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Maalesef  geçmiyor  ben kremler  kullnıyorum  gidiyor  kullanmayı  bıraktıktan    1 hafta  sonra  tekrarlamaya başlıyor 
(50 puan) tarafından
O kremleri kullandikca dahada artiyo doktorum kullanma demisti igne tedavisi varmıs ama yeni bebegim yaptirmam zor ama etraftaki insanlar okadar bunaltıyorki
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Annemin dizlerin birde kol dirsegjnde vardı yıllarca kaşınıyordu şükürler olsun bir kac yıldır yok 

terramiycin diye krem vardı onu sürüyordu hep 
(50 puan) tarafından
Bi denecegim benim bütun vucudumj kapladi nerdeyse
(50 puan) tarafından
Yeni dogum yaptum hormonlardan artti iyice
0 oy
(615 puan) tarafından
Benm babam bunun İlacını yapıyor ve bir çok kişi Allahm izniyle iyileştirdi. Umarım seninde iyileşir canm Rabbm yar ve yardmcn olsn. Hiç birsey imkansz degl asla bunu unutma olmuyor diyene bakma 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Benim ki saç dibindeydi senelerce dokunmadım sonra aklımıza geldi annem sordu dedim yok baktık gitmiş 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sivas balıklı kaplıca gitmelisiniz bn gttm
0 oy
(338 puan) tarafından

eşim hastanede yatti 2 ay  ilk az az cikiyodu sonra tum vucudunu sarmisti yuruyemiyodu stelera isimli bi ihne tedavisine basladi 3 ayda 1 vuruldu ve cok sukur tamamen iyilesti.Cocugun olmaz falan demisler ama suandada hamileyim cok sukur :)

(50 puan) tarafından
Banada söyledndi tedavi bayanlarda daha etki ediyomuş coccukta önce cocuk dedi doktorum sonra igne  şuanda yeni dogum yaptim 2sene sonra yaptiraabilirim ama okadar cogaldiki acimaya basladi artik
0 oy
(408 puan) tarafından
Abimde vardı, dirsekleri, dizi, sırtını komple kaplamıştı her duş sonrası saf Zeytinyağı sürdü ve yıllardır yok. Duştan hemen sonra sürdü ama sinir stres çoğaltıyor. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 181 göst.
27 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 33 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (748 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 114 göst.
7 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miniminnosannesi (44 puan) tarafından soruldu

379,598 soru

11,363,536 cevap

34,840 kullanıcı

...